Sobota, 20 července, 2024

POSITIV Business & Style 4/2020

Magazín pro pozitivní vnímání a objektivní pohled na business a životní styl v Moravskoslezském kraji. Tentokrát na téma INOVACE. Představujeme vám názory vrcholových manažerů a ředitelů významných firem jako jsou Tymphany Acoustic Technology Europe, s.r.o., HSF System a.s., AUSYS – informační technologie s.r.o., Moravskoslezský automobilový autoklastr, z.s., BROSE CZ spol. s.r.o., Alliance Laundry CE s.r.o., OSTRA GROUP a.s., TATRA TRUCKS a.s. aj.

V rámci rubriky Regiony, vás tentokrát zavedeme do regionu Kopřivnice a Krnov, ale také do měst Příbor, Štramberk a Hukvaldy. Můžete si zde přečíst rozhovor s úspěšnou podnikatelkou Kateřinou Haring či se dozvědět o příběhu Slovenské strely. A dozvíte se také to, že se Krnově vyrábí nejlepší ergonomické a zdravotní židle na českém trhu.

V aktuálním vydání magazínu, v rubrice Style, najdete např. exklusivní rozhovor s šestinásobným vítězem Rallye Dakar Karlem Lopraisem a jeho synovcem Alešem Lopraisem, či informaci o vítězné budově soutěže Stavba Moravskoslezského kraje 2019.

Také se můžete nechat inspirovat článkem Módní story Jitky Stauder či knižním tipem. Na závěr si Vás dovolujeme pozvat do restaurace U Bartoloměje v Kopřivnici či Zámečku Petrovice u Karviné.

Celé vydání magazínu si můžete přečíst zde.

RELATED ARTICLES