Pondělí, 26 února, 2024

POSITIV Business & Style 2/2021

Magazín zaměřen na podporu pozitivního vnímání a objektivního pohledu na business a životní styl v Moravskoslezském kraji. Tentokrát na téma INFRASTRUKTURA. I toto vydání je nabité články a rozhovory s vrcholovými manažery a řediteli významných firem. Rubrika Business potvrzuje, že i ženy mohou být stejně, či dokonce více úspěšné než muži. Přesvědčit se můžete u příspěvků s ambiciózními ženami z firem Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o., ALVE spol. s r.o., New Dimension, s.r.o. nebo JOB AIR Technic a.s. Přinášíme také rozhovor s Veronikou Plevovou, nadějnou mladou podnikatelkou zastupující Českomoravskou asociaci podnikatelek a manažerek.


Od posledního vydání magazínu se v Moravskoslezském kraji udály události zásadního významu, chcete-li být v obraze o nově vzkvétajících budovách a zásadních investicích, rubriku BUSINESS NEWS nepřehlédněte.


I tentokrát se můžete těšit na rubriku Investoři v Moravskoslezském kraji, kde se zaměříme na země Beneluxu, Belgii a Nizozemsko. Velvyslanec Belgie se rozpovídal o projektech, do kterých se v poslední době v MS kraji zapojili, jaké jsou silné stránky a potenciál kraje a také, které české pochoutce přišel na chuť. Dále se dočtete o druhém největším přístavu Evropy Port of Antwerp a od ředitele nizozemsko-české obchodní komory se dozvíte, v čem spočívá úspěch nizozemských obchodníků.


Tradičně nechybí ani rubrika Region, v červencovém čísle zamíříme na Frýdecko-Místecko. Očekávat můžete vyjádření primátora a starosty Frýdku-Místku a Paskova, jež nám představí aktuálně probíhající i připravované projekty. Následující stránky jsou věnovány významným firmám jako je GO Steel a.s., HUTNÍ PROJEKT Frýdek-Místek a.s., Valk Welding CZ s.r.o. nebo Lenzing Biocel Paskov a.s.


Style rozhovor potěší všechny milovníky sportu, v návaznosti na Zlatou tretru jsme totiž vyzpovídali Pavla Masláka, rodáka z Havířova a zároveň trojnásobného halového mistra světa. A ani o jídlo Vás v aktuálním vydání neochudíme. Uvaříme si mušle na víně, belgickou specialitu. Následuje typická smršť kratších lifestylových novinek. Zjistíte například, na kdy je plánováno zahájení provozu wellness centra v Dolních Vítkovicích. Už jste o této novince slyšeli?


Tematický záběr je jako vždy široký a my už nyní připravujeme podklady pro třetí vydání. Vám čtenářům přejeme příjemné čtení a doufáme, že se tady všichni sejdeme zase u dalšího vydání. Těšíme se na Vaše ohlasy!

Celé vydání magazínu si můžete přečíst zde.

RELATED ARTICLES