Pátek, 31 května, 2024

POSITIV Business & Style 3/2023

Vážení čtenáři,

jak už jste od nás zvyklí, v každém tištěném vydání si pro vás připravujeme něco speciálního. Ať se jedná o novou rubriku, trendy téma, specifické zaměření či zajímavou prezentaci,… Jinak to nebude ani tentokrát, naše podzimní vydání se mimo klasickou business a style rubriku věnuje také oblasti developmentu a energetiky. Zmapovali jsme pro vás to nejzásadnější, co se v poslední době v Moravskoslezském kraji událo. Nové stavby, strategické projekty, zajímavé akce, proběhlé, i ty, na které se zatím chystáme. 

Čestné místo uvnitř magazínu zaujímá náměstek hejtmana moravskoslezského kraje Jakub Unucka, také Rostislav Rožnovský, ředitel Moravskoslezského energetického centra, i Hana Tichánková, náměstkyně primátora města Ostravy. Společnosti, o kterých si v následujících stranách přečtete, jsou například Biocel Paskov, JL Advisory, Hyundai Motor Manufacturing Czech, OM Consulting, CTPark, DG Solution, IPH Servis a další. Představíme vám The ženy, projekt, který vznikl s vizí ukázat dětem a mladým dospělým, co je možné a co nemožné.

V druhé polovině magazínu oslavíme 70. výročí Janáčkovy konzervatoře v Ostravě, podíváme se na zoubek microgreens, a aby té radosti bylo ještě víc, podzimní náladu si zpříjemníme knižními tipy či lahodným pokrmem od Pasta Romana.

Věříme, že vás bude zářijový POSITIV bavit a inspirovat minimálně stejně jako nás. 

Děkujeme, že jste s námi, a přejeme vám obohacující čtení.

RELATED ARTICLES