Středa, 12 června, 2024

Podnikatelská mise do Angoly a Zambie

Svaz průmyslu a dopravy ČR zve k účasti v podnikatelské delegaci, která bude doprovázet ministra zahraničních věcí ČR Jana Lipavského do Angoly a Zambie ve dnech 12.-16. června 2023.

Ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Pretorii (působnost pro Angolu), s Velvyslanectvím ČR v Lusace a partnery zorganizuje podnikatelská fóra s B2B jednáními a další program. Účast v delegaci doporučujeme zejména firmám z oblasti zemědělství, zdravotnictví, těžebního průmyslu a energetiky se zaměřením na zelenou energii.

Do Angoly platí povinnost být očkován proti žluté zimnici a dále se prokázat covid pasem (alespoň 2 očkovací dávky).

Termín přihlašování je stanoven do 23. května 2023.

Zde k dispozici pozvánka a přihláška. Současně s přihláškou je nutné vyplnit i elektronický formulář, který obsahuje informace nezbytné pro Vaše uvedení v katalogu podnikatelské mise, vyhledání vhodných partnerů pro B2B networking, ale i pro odbavení v letadle vládní letky či ubytování v hotelu.

V případě zájmu zúčastnit se mise do uvedeného termínu vyplňte a zašlete online veškeré podklady (vč. informací o Vaší společnosti do prezentace) a fyzicky doručte Váš pas a podklady na víza (instrukce k vízovým požadavkům Vám zašleme obratem po Vašem přihlášení). 

V případě dotazů kontaktujte manažera Sekce vnějších vztahů Ing. Martin Natafaluši (mnatafalusi@spcr.cz). 

Z důvodů omezené kapacity ve vládním speciálu nám operativně dejte vědět Váš zájem o misi, abychom Vám mohli držet místo v delegaci, zatímco budete vyplňovat veškeré podklady k misi.

Zdroj: spcr.cz

RELATED ARTICLES