Úterý, 5 března, 2024

Invia hlásí po úspěšné transformaci rekordní rok. Prozatímní management předá správu společnosti novému vedení

Největší česká cestovní agentura Invia.cz hlásí rekordní tržby, které překonaly předcovidové roky. Po intenzivním období změn a přeskupování společnost oznamuje, že bude současná agenda převedena na nové stálé vedení. Tento přechod znamená dokončení období zdařilé restrukturalizace, která společnost posílila a připravila na budoucí výzvy.

Generální ředitel skupiny Boris Raoul, který spolu s Markem Jarusem a Martinem Höflerem společnost dočasně vedl, předá svou roli novému CEO a jeho týmu v nejbližších dnech.

„Tento přechod je známkou našich společných úspěchů a robustních strategií, které jsme zavedli během posledních několika měsíců. Jsem hrdý na to, čeho jsme dosáhli a jsem nadšený, že mohu předat českou pobočku Invia našemu novému generálnímu řediteli a jeho týmu, který povede naši společnost do slibné budoucnosti,” objasňuje situaci Boris Raoul a dodává: „Rád bych poděkoval všem zaměstnancům, kteří neúnavně pracovali na transformaci naší společnosti a postavili ji na pevné základy pro budoucí růst. Díky vaší píli a odhodlání je celé toto předání možné.“

Agenturu Invia v České republice vede od 1. 8. 2023 CEO Jan Foret a jeho manažerský tým: finanční ředitel Martin Höfler spolu s obchodním ředitelem Radkem Šafaříkem, který povýší na novou pozici Chief Commercial Officer (CCO).

Nový generální ředitel Jan Foret je držitelem titulu MBA z Colorado State University a má více než 10 let zkušeností s poradenstvím v oblasti podnikové strategie a e-commerce. Působil ve společnostech KPMG, C2H Equity a od roku 2018 zastával ve firmě Wolt pozici generálního ředitele.

Boris Raoul si cení silných stránek Jana Foreta: „Náš nový generální ředitel přináší nejen rozsáhlé zkušenosti v sektoru e-commerce, ale také vizi a vůdčí schopnost posunout českou pobočku Invia na další úroveň. Jsem přesvědčen, že pod jeho vedením bude naše společnost pokračovat v inovacích a prosperovat.“

Dodává rovněž další dobrou zprávu: “Je mi také velkou ctí, že mohu oznámit povýšení Radka Šafaříka na našeho CCO, jako projev uznání za jeho vynikající práci a úspěchy. Jeho loajalitu ke společnosti Invia a cestovnímu ruchu jako takovému dokazuje i jeho působení ve společnosti celých 18 let,” říká Boris Raoul.

Mark Jarus, člen dočasného managementu, povýší na novou pozici GROUP COO. Jeho práce pomohla posílit a upevnit pozici společnosti na trhu. Jeho závazek k inovacím a kvalitě měl zásadní dopad na úspěch agentury Invia.cz.

Zdroj: invia.cz

RELATED ARTICLES