Sobota, 20 července, 2024

POSITIV Business & Style 2/2024

Nové nabité letní číslo je venku!

ČTĚTE ZDE.

Na titulní obálce se na společné fotografii představují osobnosti, které hýbou českým byznysem – Petr Zajaroš z Brose CZ, Zdenek Sartoris a Petr Vaněček z REMOSKA s.r.o., a starosta města Kopřivnice Adam Hanus. Tito významní lídři se s námi podělili o své zkušenosti a vize v rozsáhlém multirozhovoru, ve kterém jsme se zaměřili na jejich společné úsilí při budování silného regionu a investice do rozvoje a inovací.

A protože má Kopřivnice velký byznysový potenciál, rozhodli jsme se v ni zůstat a představit vám také příběhy dalších významných firem, např. Tymphany Acoustic Technology Europe, s. r. o. či Erich Jaeger, s. r. o.

Byznysem a investicemi pokračujeme, a to nejen ve finanční rovině. Slavnostní otevření nové průmyslové haly MSV elektronika ve Studénce přinese nové pracovní příležitosti. Více se dočtete v našich business news, kde jsme pro vás zmapovali to nejzásadnější, co se v poslední době v Moravskoslezském kraji událo. Nové stavby, strategické projekty, zajímavé akce i změny v managementu.

V druhé polovině magazínu naleznete klasickou rubriku style, ve které naleznete rozhovor s Janem Železným a Alfonzem Juckem, nebo také s uznávaným architektem Chiu Chen-Yu. Uspokojíme také milovníky piva. S kluky z Albrechického pivovárku jsme si povídali o jejich začátcích a přechodu z domácí výroby na komerční úroveň. Letos slaví 10 let své existence, co plánují dále? A pokud podle našich receptů vaříte, nakupte si ingredience na brambory v seně s tvarůžky a smrkem, uvaříte si je s novým šéfkuchařem oblíbených Rekovic.

Toto vydání přináší sto stran plných inspirace, zajímavých postřehů a názorů. Přejeme vám inspirativní čtení a těšíme se na vaši zpětnou vazbu. Děkujeme za přízeň!

RELATED ARTICLES