Středa, 12 června, 2024

Krnov podniká: nabídka workshopů zdarma

Od začátku září se obyvatelé Krnova a okolí mohou přihlásit do cyklu osmi workshopů, který začíná ve středu 4. října a díky podpoře města je zcela zdarma, stačí se pouze registrovat. 

„Workshopy jsou vhodné pro všechny, kdo se o podnikání zajímají. Ať už mají nápad, ze kterého chtějí udělat smysluplný projekt, nebo už podnikat začali a rádi se naučí něco nového, popřípadě získají jiný pohled. Mohou to proto být aktivní studenti, maminky na mateřské nebo kdokoli, kdo má podnikavého ducha. Pokud máte takového podnikavce doma nebo nějakého začínajícího podnikatele znáte, určitě mu o workshopech řekněte,“ vybízí referentka pro podporu podnikání Melita Vodičková.

Workshopy se budou konat vždy ve středu od 16.30 hodin v Městské kavárně na Hlavním náměstí, délka každého by neměla přesáhnout dvě hodiny. Kapacita je 20 osob, přičemž při jejím naplnění budou mít přednost začínající podnikatelé. Účastníky pak jednotlivými tématy coby lektor a mentor v jedné osobě provede Jan Dittrich ze společnosti BeePartner

Na stejném místě se pak jednou měsíčně sejde také klub Krnov podniká, který je určen těm, kdo do světa podnikání už vkročili. „Mohou se zde nechat inspirovat nebo se jen poradit, ale rovněž sdílet své vlastní zkušenosti s ostatními. Bližší informace o všech aktivitách lidé získají na našem webu i facebookovém profilu, prostřednictvím kterého budeme informovat také o dalších aktivitách, včetně informací o chystané krajské dotaci na podporu podnikání. Na zajímavé workshopy o podnikání se na podzim mohou těšit i studenti na středních školách,“ uzavírá Melita Vodičková.  

Přihlášky a více informací o programu Krnov podniká najdete na webu krnovpodnika.cz, na stránkách facebook.com/krnovpodnika, nebo vám je poskytne Melita Vodičková na tel. 737 992 330 či e-mailu: mvodickova@mukrnov.cz.

Zdroj: krnov.cz

Ilustrační foto pixabay.com

RELATED ARTICLES