Sobota, 20 července, 2024

Největší interiérový projekt roku 2024 Máj Národní se otevírá

Již za pár dní, v pondělí 24. června 2024, se pro veřejnost otevře jedna z nejočekávanějších rekonstrukcí v centru Prahy – dům zábavy, her a zážitků Máj Národní. Jedná se zároveň o největší interiérový projekt roku 2024, na kterém již více než rok a půl intenzivně pracuje široký tým architektů a projektantů ze společnosti Prochazka & Partners.

V rámci rekonstrukce této jedné z nejvýznamnějších budov české architektury sedmdesátých let minulého století, a zároveň památkově chráněného objektu, navrhla společnost Prochazka & Partners design vnitřních prostor v šesti patrech budovy, tedy v osmdesáti procentech plochy objektu, a z pozice cenového a projektového manažera projekt řídila a dohlížela nad dokončením prostor. „Uvidíte design, který nemá v Česku obdoby. A já jsem velice vděčný a poctěn, že jsme mohli být součástí této neskutečné realizace a spolupracovat na ní s AMADEUS Real Estate,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners, a dodává: „Věřím, že všichni návštěvníci ocení jedinečný design, který promění toto významné místo našeho hlavního města v centrum plné zážitků, her a zábavy. Určitě se přijďte podívat!“

Moderní dům zábavy, her a zážitků Máj Národní se svým konceptem inspiroval ve velkých evropských metropolích. Na celkové ploše sedmnácti tisíc metrů čtverečních nabízí kromě nákupů a gastronomie zejména pestré zážitkové aktivity, bary a posezení. Horní patra se totiž proměnila na zážitkový park s nespočtem atrakcí od prolézaček a skluzavek pro děti přes závodní simulátory nebo minigolf až po Heroes Park věnovaný komiksovým superhrdinům. Nechybí designové bary, prostory pro různé oslavy a jedno z pater bude patřit interaktivnímu muzeu Back-in-time, které návštěvníky Máje provede českou historií.

Zdroj: Prochazka & Partners

RELATED ARTICLES