Čtvrtek, 13 června, 2024

Pokročilá diagnostika a účinná léčba neplodnosti v Polsku

Gyncentrum Polska je jedno z předních světově uznávaných center pro diagnostiku a léčbu neplodnosti v Polsku. Na klinikách v Katovicích, Bielsko-Białé, Krakově, Częstochowé a Lublinu se ročně léčí desítky tisíc polských i zahraničních pacientů. Čeho si pacienti v Gyncentru Polska nejvíce cení? Především komplexnosti, kvality a účinnosti léčby.

Už více než dvacet let umožňují specialisté Gyncentra Polska pacientům plnit si své sny o dítěti. Klinika spolupracuje se špičkovými odborníky z oblasti reprodukční medicíny, gynekologie a porodnictví, endokrinologie, klinické genetiky, imunologie, urologie, andrologie, embryologie, laboratorní diagnostiky, psychologie a dalších oblastí. Jedná se o více než dvě stě vysoce kvalifikovaných lékařů a specialistů, kteří získávají své znalosti a zkušenosti v prestižních centrech po celém světě.

„V naší práci spoléháme na mnohaleté zkušenosti v oblasti léčby neplodnosti. Investujeme do vývoje a inovativních technologií. Naši odborníci provádějí pokročilou výzkumnou a vývojovou práci v oblasti nových diagnostických, terapeutických a technologických řešení,“ říká MUDr. Anna Bednarska-Czerwińska, PhD, specialistka na léčbu neplodnosti v Gyncentru Polska a viceprezidentka představenstva.

Komplexní péče 

Gyncentrum je jedním z mála center pro léčbu neplodnosti v Evropě, které umožňuje svým pacientům absolvovat kompletní péči včetně genetické diagnostiky a pokročilé léčby neplodnosti v rámci jednoho centra.

„Pomáháme neplodným párům, a to od diagnostiky a léčby neplodnosti až po komplexní programy a postupy zvyšující úspěšnost oplodnění. Používáme nejmodernější diagnostické metody a techniky asistované reprodukce. V našich laboratořích probíhají veškerá genetická, cytogenetická a imunologická vyšetření. Navíc máme vlastní nemocnici a centrum pro léčbu endometriózy, kde se provádějí diagnostické a chirurgické zákroky,“ vysvětluje MUDr. Anna Bednarska-Czerwińska, PhD.

Personalizovaná péče

Specializovaný tým odborníků se skládá z lékaře a porodní asistentky, kteří vedou celý proces diagnostiky a léčby. Výjimečnost a vysoké renomé kliniky dokladuje velký zájem pacientů ze zahraničí, nejčastěji z České republiky a Slovenska. Pro léčbu na klinice se ovšem rozhodli také občané vzdálenějších zemí, například Spojených států amerických, Kanady, Velké Británie, Švýcarska, Německa, Rakouska, Itálie, Švédska, Nizozemska, Ukrajiny, Spojených arabských emirátů, Kamerunu, a dokonce i Jemenu.

Celý článek si přečtěte v magazínu POSITIV Business & Style 1/2023 ZDE.

RELATED ARTICLES