Sobota, 22 června, 2024

Jedinečná svatba v Mlýně vodníka Slámy

Prostředí originálně zrekonstruovaného venkovského sídla je jako stvořené pro neopakovatelnou romantickou svatbu. Postaráme se o vše, co si svatební den žádá. Celý čas tak můžete strávit na jednom místě bez zbytečných rošád.

Malebná příroda a jedinečnost prvorepublikového parku vybízí k nezapomenutelně poetickému svatebnímu obřadu pod širým nebem.

Svatební hostina i večerní zábava probíhají ve společenském sále s kapacitou tabule až 110 osob. Večerní raut je přichystán ve stylové rautové místnosti, která přiléhá k sálu a otevírá se na zastřešenou terasu s výhledem do okouzlující zeleně.

Sváteční menu vás překvapí svou pestrostí. Zakládáme si na poctivosti tradiční kuchyně, která se snoubí s nápaditostí moderní gastronomie. Vaříme z čerstvých surovin a recepty obohacujeme chutěmi z vlastní zahrádky.

Nedorazíte-li k nám, přivezeme originální chuť z Mlýna až k vám. Díky našim cenným a bohatým zkušenostem připravíme catering na míru pro svatby, oslavy a firemní akce. Zaujmeme vás nevšedním food stylingem a zaměřením na detail.

Svatby pořádáme nejen v pátky a soboty, ale i v kterýkoliv jiný všední den, který se může stát vaším svátečním. Na oblibě získávají svatby v zimních měsících, nechte se unést jejich pohádkovou atmosférou.  

Ubytování svatebních hostů je možné ve 12 pokojích s celkovou kapacitou až 40 lůžek včetně přistýlek.

Náš areál skýtá celou řadu možností pro zpestření oslavy a zábavu hostů. Prohlídku mlynářského muzea, procházky naučnými stezkami, vyjížďky na lodičkách či svezení na koních a ponících. Areál nabízí též malebné scenérie pro svatební fotografie. Nejmenší hosty jistě potěší poníci, osel, ovečky a ostatní obyvatelé naší venkovské minizoo.

​Svatební den strávený v Mlýně vodníka Slámy bude pro vás příjemným zážitkem, na který budete s láskou vzpomínat.

Článek včetně anglického překladu si přečtěte v magazínu POSITIV Business & Style 1/2024 ZDE.

The article, including an English translation, is available in POSITIV Business & Style magazine 1/2024 HERE.

Text: Marie Glierová

Foto: archiv Mlýna vodníka Slámy

RELATED ARTICLES