Pondělí, 26 února, 2024

Harmonie zeleně, prvotřídního designu a technologií

…dokonalost přírody hned za Vašimi okny

Představujeme Vám moderní a komfortní bydlení v Ostravě respektující ty nejnáročnější požadavky – SO.HOUSE STUDENTSKÁ.

SO.HOUSE se nachází přímo v Porubském lese a zároveň v lukrativní čtvrti Ostrava-Poruba. Soužití s přírodou bylo klíčovým aspektem výběru lokality.

Rezidence nabízí velkometrážní prémiové byty, které jsou ideální pro dvougenerační bydlení. Jsou navrženy tak, aby působily spíše jako rodinné domy, ty větší proto nabízí až 440 m2 plochy. Důraz je kladen na velké terasy, prvotřídní technologie a množství zeleně, a to nejen v okolí, ale také na balkonech.

Od začátku bylo cílem dosažení nejvyšší tepelné izolace, proto byly využity nejšpičkovější technologie, jako například isokorb na balkonech, který umí účinně přerušit tepelný most mezi bytem a balkonem, a také zabránit úniku tepla, vzniku vlhkosti a plísní na stěnách. Byty současně disponují screenovými venkovními roletami, které udržují optimální teplotní podmínky v interiéru a jsou vynikajícím doplňkem pasivních staveb. Standardem je podlahové vytápění s možností regulace teploty v každé místnosti. Toto řešení navíc nabízí možnou flexibilitu při rozmisťování nábytku. 

Namísto klasických oken Vás čekají posuvné HS portály s izolačním trojsklem. Impozantní posuvné dveře s možností maximalizovat otevřený prostor umožňují posunout hranice designu bytu na nejvyšší možnou úroveň. Precizní provedení konstrukce navíc představuje dokonale těsnící vlastnosti.

Ke každému bytu jsou přidělena dvě parkovací stání s přípravou na nabíjení elektrických vozidel. SO.HOUSE je maximálně soběstačný díky fotovoltaickým panelům na střeše a tepelnému čerpadlu, které topí a chladí budovu.

Pečlivě vybrané a zpracované materiály a osobní přístup ke každému klientovi vytváří novou úroveň bydlení.

Nadstandardní vybavení

  • Panoramatický výtah, kterým se dostanete přímo do vašeho bytu
  • Vysoké stropy a posuvné HS portály, která vám zajistí dostatek světla na práci i odpočinek
  • Velkorysé pojetí balkonového prostoru, jenž vám umožní žít jako v rodinném domě bez nutnosti starosti o zahradu
  • Venkovní screenové rolety
  • Kvalitní HS portály
  • Balkon s prvkem Schöck Isokorb
  • Recepce

Pro více informací kontaktujte Kateřinu Typolt, +420 608 336 088

RELATED ARTICLES