Sobota, 22 června, 2024

SPADIA má v Moravskoslezském kraji již 17 odběrových míst

Diagnostické laboratoře SPADIA v letošním roce významně rozšiřují své služby v Moravskoslezském kraji, kde působí již ve dvanácti městech. V červnu SPADIA otevřela své první odběrové místo v Krnově, nová laboratoř slouží pacientům a lékařům v Kopřivnici. 

„Jsme velice rádi, že se nám daří kontinuálně zlepšovat dostupnost laboratorních služeb pro naše klienty, a to i díky dlouhodobé spolupráci s provozovateli zdravotnických zařízení. Nabízíme široké spektrum rutinních, vysoce specializovaných i unikátních vyšetření a také sledujeme, že stále více lidí je ochotných investovat do svého zdraví a vyhledávají naše preventivní vyšetření, která mohou včas odhalit skryté zdravotní problémy,“ říká JUDr. Martin Vojtíšek, výkonný ředitel společnosti SPADIA. 

V Moravskoslezském kraji má SPADIA již 17 odběrových míst, čtyři se nacházejí v Ostravě, na dvou adresách jsme klientům k dispozici i v Opavě a v Karviné. Odběrové místo s logem SPADIA nechybí dále v Novém Jičíně, Havířově, Frýdku-Místku, Hlučíně, Frenštátu pod Radhoštěm, Bílovci, Orlové a nejnověji v Kopřivnici a Krnově.

V Kopřivnici je kromě nového odběrového místa od června v provozu v prostorách Polikliniky Therápon i nová špičkově vybavená satelitní laboratoř SPADIA. „Významně se tak urychlí diagnostika vzorků, protože se nemusí převážet do jiného města. Ordinace lékařů i klienti z řad samoplátců z Kopřivnice a okolí se tak mohou spolehnout na rychlé výsledky nejčastějších biochemických vyšetření, jakým je krevní obraz, cholesteroly, CRP, glukóza nebo například vyšetření moči,“ informuje Mgr. Lukáš Garčic, zdravotní ředitel SPADIA. 

Společnost SPADIA se řadí mezi největší diagnostické laboratoře v České republice. Má tři hlavní centra (Ostrava, Brno, Praha), 14 satelitních laboratoří a 47 odběrových míst v sedmi krajích. Ve svém portfoliu má i dvě patologické laboratoře v Ostravě a v Brně a dvě ambulance lékařské genetiky ve Frýdku – Místku a v Praze. Více informací na www.spadia.cz.

Zdroj: SPADIA LAB, a.s.

RELATED ARTICLES