Pátek, 12 dubna, 2024

Podzimní výzva v Opavě – jeďte do práce na kole

Město Opava vyzývá všechny aktivní či rekreační cyklisty, bruslaře, běžce, chodce a další příznivce sportu a udržitelné dopravy, aby se připojili k zářijové výzvě Do práce na kole!

Opava se připojila k dalším 50 městům a podporuje iniciativu Do práce na kole, která motivuje k pravidelnému pohybu a aktivní dopravě. Aktivní doprava tak napomáhá zlepšení naší kondice a hlavně zdravějším městům.

Po úspěšné Květnové výzvě, do které se zapojilo více než 25 tisíc lidí z celého Česka, přichází dvoutýdenní Zářijová výzva na podporu Evropského týdne mobility – na podporu udržitelné dopravy.

Zdržovali vás v květnové výzvě kolegové a snižovali tím pravidelnost celého týmu? Teď se můžete blýsknout! Zářijová výzva totiž není určená
pro týmy, ale pro jednotlivce a trvá pouze dva týdny – od pondělí 11. do neděle 24. září. 2023. Svou délkou je výzva také ideální pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, zda by zvládli tu květnovou. 

Jelikož je výzva pro jednotlivce a pouze ve dvou týdnech, nebudou se konat žádné Akce na triko, jako při výzvě květnové. Smyslem je zapojit
se do Evropského týdne mobility a cílem je připomenout, že do práce můžete jezdit na kole či chodit pěšky také na podzim, a to bez škodlivých emisí, hluku a prachu. 

Nebojte, bez odměny nezůstanete! Všichni účastníci, kteří splní pravidelnost nad 66% a budou v den vyhodnocení výzvy odběrateli Cyklonovin (newsletteru Do práce na kole -přihlásit k odběru se lze v průběhu registrace či později v nastavení účtu) budou zařazeni do slosování o hmotné ceny nebo startovné pro celý tým do Květnové výzvy Do práce na kole 2024.  

Jak na to?

  1. Registrujte se zde – registrovat se můžete již od 7. srpna
  2. Jezděte na vlastní pohon, choďte, běhejte, sprintujte
  3. Zapisujte své cesty do systému Do práce na kole
  4. Odebírejte newsletter
  5. Vyhrajte ceny

Podrobná pravidla a další informace naleznete na tomto odkazu: https://dopracenakole.cz/zarijova-vyzva/pravidla

Šlápněte do toho pro budoucnost!

Zářijovou výzvu jsme v Opavě zařadili k aktivitám Evropského týdne mobility, veškeré aktivity naleznete v plakátu zde.

Zdroj: opava-city.cz

RELATED ARTICLES