Čtvrtek, 13 června, 2024

Házenkářská Poruba otevírá dveře firmám, spojení vrcholového sportu a podnikání

DHC Sokol Poruba, významný házenkářský klub z České republiky, představuje nejen sportovní kvalitu, ale také významnou příležitost pro firemní partnerství. Klub byl založený v roce 2010 a rychle vystoupal na vrchol české házené, získal titul mistrů ČR v roce 2012 a triumfoval v Českém poháru o čtyři roky později. Jeho úspěchy nejsou pouze omezeny na domácí scénu. Poruba je známá svou účastí v mezinárodních soutěžích, což z ní činí ideální platformu pro firemní propagaci i za hranicemi kraje a ČR.

Jedinečnost klubu spočívá v jeho přístupu k partnerství. Nabízí širokou škálu možností spolupráce, od exkluzivního partnerství, kde je možné zahrnout název partnera do názvu klubu, až po různé formy viditelnosti v rámci klubových aktivit. Partneři mohou těžit z reklamního prostoru na dresech hráčů, v hale, na klubových vozidlech, na webových stránkách klubu a na jeho sociálních sítích. Tato viditelnost zvyšuje povědomí o značce a posiluje firemní identitu.

DHC Sokol Poruba je také aktivně zapojen do rozvoje mladých talentů a propagace aktivního životního stylu. Partnerství s klubem tedy neznamená jen propagaci značky, ale i podporu důležitých sociálních hodnot a investice do budoucnosti házené. Firmy mají možnost být spojeny s klubem, který klade důraz na rozvoj mladých dětí, podporu zdravého životního stylu a posílení sportovní komunity.

DHC Sokol Poruba
Osa současného kádru Poruby je tvořena zkušenými hráčkami: Konečná, Baumbachová, Hřebejková, Hiraldo, Cabadajová, Bestová, doplněná juniorskými reprezentantkami: Rajová Karolína, Rajová Kristina, Wizurová, Ulmanová, Mrózková, a nadějnými odchovankyněmi Poruby a spolupracujících oddílů. Trenér: Jaroslav Hudeček Vedoucí družstva: Jakub Demel

Pro firmy, které hledají způsoby, jak zvýšit svou viditelnost a zároveň přispívat k pozitivnímu dopadu na společnost, nabízí DHC Sokol Poruba atraktivní možnost. Spolupráce s klubem umožňuje firmám zviditelnit se nejen v rámci regionu, ale i v širším sportovním prostředí. S různými možnostmi partnerství je snadné najít formu spolupráce, která nejlépe vyhovuje konkrétním cílům a potřebám firmy.

Klub, který je synonymem pro sportovní úspěchy a komunitní zapojení, představuje unikátní příležitost pro firmy, které chtějí spojit svůj brand s hodnotami, jako je výkon, týmový duch a společenská odpovědnost. Pro více informací o možnostech partnerství s DHC Sokol Poruba navštivte jejich oficiální webové stránky.

Zdroj fotografií: www.hazenaporuba.cz

RELATED ARTICLES