Pondělí, 24 června, 2024

B of B Group otevírá první POP UP STORE v OC Forum Nová Karolina

B of B Group, známý prodejce automobilů, představuje svůj první POP UP STORE v obchodním centru Forum Nová Karolina v Ostravě. Tato jedinečná expozice, otevřená od 1. února do 14. února, každý den od 9:00 do 21:00, nabízí široké veřejnosti možnost prohlédnout si vozidla značek Jaguar, Land Rover a Kia.

V POP UP STORE společnosti B of B cars s.r.o. jsou k vidění vozy Jaguar a Land Rover, včetně sportovního modelu Jaguar F-Type. Sesterská firma AUTO DASPOL s.r.o., která se v Ostravě nově věnuje prodeji a servisu vozů Kia, zde představuje modely této značky, mezi kterými nechybí Ceed, SUV Sportage a elektrické modely EV6 a EV9.

„Na místě bude vždy přítomen jeden z kolegů jednoho či druhého dealerství, takže příchozí, pokud budou chtít, budou obsloužení, jako kdyby přišli na naše prodejny“ dodává Ing. Kiša.

V rámci POP UP STORE se mohou hosté zaregistrovat v soutěži o zapůjčení Kia Sportage na celý týden zdarma.

Tento POP UP STORE je umístěn v přízemí OC Forum Nová Karolina, naproti butiku Pandora, a představuje skvělou příležitost pro všechny, kteří mají zájem o automobily a hledají inspiraci nebo konkrétní informace o nových modelech vozů.

Další podrobnosti naleznete na Facebookové stránce ZDE.

Zdroj: bofb.cz, redakce

RELATED ARTICLES