Neděle, 10 prosince, 2023

Rodinná firma JELÍNEK představí na letošním Meat Designu v Ostravě několik novinek

Jelínek se vrací zpět do Ostravy. Představí instalaci, která má název Domov s vůní přírody. Díky dřevu se totiž každý prostor stává moderním a nadčasovým. Instalace bude navíc doplněna jemným bodovým osvětlením, kde vyniknou detaily struktury dřeva.

V rámci Meat Designu představíme nové kolekce AMI, SABI a LINE, které vytváří ucelený interiér nábytku z masivního dřeva. Masivní dubové dřevo garantuje vysokou kvalitu a zároveň do interiéru vnáší vůni přírody a vytváří teplo domova. Díky čistým liniím a barevným kombinacím s přírodním linem lze vytvořit příjemný nadčasový interiér.

AMI je minimalistická a nadčasová postel, která díky ustoupenému nohovému soklu vyvolává dojem levitace. Přírodní materiál WoodTouch na zásuvkách nočních stolků a komod vytváří příjemný a moderní kontrast k masivnímu dřevu. Zásuvky jsou doplněny systémem push-to-open, díky kterému získává celá kolekce eleganci bez použití viditelných úchytek.

Kolekce SABI se skládá z lavice a stolu, který je skvělým řešením pro každou domácnost, která hledá elegantní rozkládací stůl z masivu. Jeho jednoduchý a čistý design spolu s praktickým rozkladem až do 300 cm dává možnost pohostit u jednoho stolu až 12 lidí.

Obývací stěna LINE poskytuje spojením přírodního masivního dřeva a přírodního materiálu WoodTouch harmonický celek, který vyzařuje elegancí a zároveň splňuje nároky na kvalitu a udržitelnost. LINE přináší do obývacích pokojů příjemnou atmosféru s nádechem čistých jednoduchých linií a nadčasové kombinace materiálů.


O značce JELÍNEK – nábytek a matrace

Jsme ryze česká firma z Valašska s rodinnou tradicí od roku 1897. V krvi nám už pět generací koluje vášeň pro dřevo a pro poctivou řemeslnou práci. Nové kolekce nábytku JELÍNEK dokazují, že dřevo je moderní materiál. Dřevo přináší nejen vůni přírody a teplo do každého domova. Nové kolekce nábytku díky čistým liniím a barevným kombinacím s přírodním linoleem vytváří nadčasový interiér pro spokojený život.

Současnost

Po 40 letech komunistického režimu se znárodněná firma vrátila zpět do vlastnictví rodiny JELÍNEK. Od té doby buduje na trhu silné postavení v oblasti výroby nábytku z masivu a zdravého spánku. V produkci firmy JELÍNEK naleznete kompletní ložnicový nábytek, matrace, jídelní sestavy, sedací soupravy, obývací stěny a mnoho dalšího. Firma je také schopna pružně reagovat na atypická přání zákazníků a vyrábět nábytek na zakázku k maximální spokojenosti zadavatele. 

Vize

Naším posláním je vyrábět kvalitní výrobky ze dřeva a pokračovat tak v rodinné tradici od roku 1897. Spojením moderní technologie a řemeslné ruční práce tak vytvářet vysokou přidanou hodnotu v domovech našich zákazníků. Hodnotu, která vydrží po generace. Děláme vše proto, abychom byli jednička v oblasti zdravého spánku a moderního bydlení nejen v Česku, ale i v Evropě.

Expozice: Dolní Vítkovice

24. – 25. 11. 2023

Zdroj: TZ Jelínek

RELATED ARTICLES