Pondělí, 4 března, 2024

Naučte se rentgenové vyhledávání kandidátů na internetu

Od roku plus mínus 2010 se specializujeme na B2B a HR marketing na Linkedin. Za tu dobu jsme proškolili stovky lidí a firem. Byly to pionýrské časy Linkedin v Česku a myslím, že můžeme bez ostychu říct, že jsme byli jedni z prvních, kteří obrovské výhody této profesní sítě pochopili a začali je využívat naplno. Dneska, o 12 let později, je Linkedin ve středu zájmu firem, B2B obchodníků i lidí z HR. Hloubková znalost vyhledávání a obchodnické práce na platformě však zůstala téměř na stejné úrovni. 

Proto nám dělá největší radost, když se ozve firma nebo jednotlivec s cílem ovládnout vyhledávání na Linkedin, naučit se hledat lidi (a je jedno, jestli do týmu nebo obchodní partnery) po celém internetu a globálně. Přesně na toto máme řešení.

Během 2+ hodin vám umíme předat zkušenosti z 12 let každodenní práce na sociálních sítích. Proškolit vaše obchodníky nebo lidi z HR tak, aby si sami uměli najít kandidáta, kterého zrovna jako firma hledáte.

Stěžejní platformou, kterou využíváme, je samozřejmě Linkedin. Síť, která dramaticky vyrostla z nějakých 620 tisíc uživatelských účtů v roce 2016 až na dnešní 2,1 miliony jen u nás v Česku. Najdete na ní top management, kreativní profese, ale také třeba stavbyvedoucí a řadu dalších profesí, které byste možná ani na této platformě nečekali. 

Naučíme vás kompletní rentgenové vyhledávání tak, abyste si byli schopni najít kohokoliv, kdo má na této síti profil. Zároveň tak, aby vám k tomu stačil běžný neplacený účet. A budete se divit, kolik skrytých zákoutí bezplatný profil má a vy je můžete pro svůj B2B sales a HR naplno využívat. Zároveň dokážeme hledat kandidáty na dalších sítích, jako je Facebook (vhodný pro dělnické profese), Twitch, Twitter, Google, platformy, které sdružují lidi z technologické branže nebo na jakékoliv stránce, která obsahuje kontakty.

Díky tomu, že se naučíte rentgenové vyhledávání a metody oslovování, ušetříte další možné náklady na externí náborový proces. Odborníky si budete umět najít sami a díky tomu, že v reálném čase uvidíte výsledky, bude vás to i bavit.

A protože to, co školíme, také den co den děláme, jsme schopni vám předat best practices ověřené praxí. 18 let praxe v oblasti online marketingu, HR & B2B marketingu zkomprimovaných do pár hodin praktického workshopu postaveného na míru tomu, co právě teď ve firmě řešíte. Přidat k tomu můžeme i praktické ukázky nástrojů využívajících AI a to, jak tyto moderní technologie využít pro to, co zrovna děláte.

Jsme DIGITAAL. HR marketingová agentura. Najdete nás v Ostravě a taky na www.digitaal.cz.

Celý článek včetně anglického překladu naleznete v magazínu POSITIV Business & Style 3/2023 ZDE.

RELATED ARTICLES