Pondělí, 24 června, 2024

Konference Personalistika 2023 proběhla v Ostravě

V úterý 29. listopadu 2022 se tradičně uskutečnilo velké HR setkání všech klíčových personalistů a personalistek nejen z Moravskoslezského kraje PERSONALISTIKA 2023. Hotel Imperial doslova „praskal ve švech“. Přednášející a členové diskuzních fór se zaměřili na pokračující digitalizaci HR, ekonomické úspory v benefitech a zaměstnávání cizinců.

Informace k digitalizaci přinesli: Radka Březíková, Martin Doležal, Tereza Lipoldová a Jan Lipový. O zaměstnávání cizinců diskutovali: Lukáš Prokeš, Anna Brabcová, Veronika Kubíková a Martin Jánský. Informace k ekonomickým úsporám v benefitech účastníkům přinesli: Vít Jásek, Libor Vranka, Táňa Strojná a Petr Douda.

Na závěr této nejdůležitější HR konference Svazu personalistů a Unie zaměstnavatelských svazů probíhala opravdu zajímavá tombola 🙂 Možná proto zůstali všichni účastníci až do konce 🙂 A kdo vyhrál? To Vám prozradíme: Daniel Říman za Sodexo, Jana Stehlíková za Fenomén, Dušan Erben za Madami a Petr Dedková, manažerka pro MBA studium.

Na závěrem můžeme ještě dodat, že magazín POSITIV Business & Style byl opět součástí konference a nasbíral tak řadu zajímavých podnětů pro oblast HR do roku 2023.

RELATED ARTICLES