Pondělí, 4 března, 2024

HR Konference: Personalistika 2024

8 VYLEPŠENÍ VNITROFIREMNÍ KOMUNIKACE

ČTVRTEK 23. LISTOPADU 2023 | OSTRAVA | IMPERIAL HOTEL
STŘEDA 29. LISTOPADU 2023 | PRAHA | GRANDIOR HOTEL

Novelizace pracovně právních předpisů v oblasti digitalizace HR procesů otevírá dveře pro celou řadu vylepšení vnitrofiremní komunikace, významnou úsporu nákladů a našeho času, který pak můžeme věnovat lidem okolo sebe.

Poprosil jsem partnery Svazu personalistů ČR, aby s námi sdíleli úspěšné projekty ve vylepšování vnitrofiremní komunikace a podělili se s námi o své tipy realizovatelné i v nízkonákladových provozech.

Obě HR konference probíhají pod záštitou ministra práce a sociálních věcí ČR pana Mariana Jurečky a ministra průmyslu a obchodu ČR pana Jozefa Síkely.

V průběhu HR konferencí se vzájemně seznámíme, podpoříme, získáme odpovědi na otázky a můžeme v rámci „networkingu“ sdílet své vlastní zkušenosti. Tu nejlepší inspiraci přináší samotní HR!

Na konferenci v Praze vyhlásíme výsledky celostátní soutěže „Randstad Personalista roku 2023.“

V Praze i v Ostravě Vás přivítají pohodlné prostory s příjemnou dostupnost MHD, zajišťující vysokou míru komfortu a skvělého pohoštění. Přijďte si pro pořádnou dávku nápadů a motivace.

Příchod a uvítání od 09:00 h do 09:30 h, zahájení v 09:30 h (konec 13:45 h). Tři bloky plné zkušenost pro Vaši HR práci. Rezervace na: www.svazpersonalistu.cz. Účast pro člena zdarma (další osoba člena: 1.500 Kč), ostatní odborná veřejnost: 4.500 Kč za osobu.

Petr Otáhal, prezident svazu personalistů ČR

Pozvánka a registrace na akci ZDE.

Zdroj: svazpersonalistu.cz

Ilustrační foto pixabay.com

RELATED ARTICLES