Středa, 24 dubna, 2024

Jarní Akademie inovativních podnikavých žen se blíží

Akademie pro inovativní podnikavé ženy se opět vrací s novým rokem plným inspirace, vzdělávání a podpory pro ženy v podnikání i těch, které teprve přemýšlejí o vlastní podnikatelské cestě. Rok 2024 nabízí opětovně skvělý mix lekcí a webinářů, které budou probírat klíčová témata pro úspěšné podnikání a osobní rozvoj a bude nově rozdělen do jarního a podzimního bloku. Jarní akademie nabídne čtyři workshopy, které se zaměří na praktické dovednosti, které mohou podnikatelky využít ve svém podnikání.

V prvním workshopu, který proběhne už 7. března, se dozvíte, jak využít umělou inteligenci v podnikání. Lenka Dvořáková vám představí populárního chatbota ChatGPT a vysvětlí, jak s ním správně zacházet. Ve druhém workshopu, na který se můžete těšit v dubnu, se naučíte, jak vyprávět příběhy, které zaujmou a osloví publikum. Kateřina Braithwaite vám prozradí, jak postavit příběh a přesvědčit vaše publikum. V pořadí třetí, květnový workshop se zaměří na právní aspekty využívání umělé inteligence v oblasti brandingu. Petra Dolejšová vám poví, jak chránit autorská práva v oblasti AI i na co si dát při výběru AI nástrojů pozor. Poslední workshop proběhne 6. června a zaměří se na to, jak efektivně využívat znalosti z webinářů. Eliška Šestáková vám přinese praktické rady, jak spolehlivě absorbovat nové informace a jak je aplikovat ve svém životě.

Workshopy budou probíhat online ve formátu webinářů a jsou určeny pro všechny podnikavé ženy, které se chtějí naučit nové dovednosti a zefektivnit své podnikání.

Více informace zde: https://www.czechinvest.org/cz/Homepage/Novinky/Unor-2024/Jarni-Akademie-inovativnich-podnikavych-zen-se-blizi

Zdroj: czechinvest.org

RELATED ARTICLES