Sobota, 20 července, 2024

Nezmeškejte akce v Impact Hubu Ostrava

Zapište si tři nezapomenutelné akce, které proběhnou v Impact Hubu Ostrava v červnu. Od fascinujících expedic přes módní večer až po tvořivý švédský svátek – vyberte si to pravé pro sebe!

18. 6. 2024 Promítání fotek a vyprávění o expedici na dvanáctou nejvyšší horu světa Broad Peak 8051 m

Sedm kluků a dvě holky se  pod vlajkou Expedition Clubu v červenci 2023 vydalo na Broad Peak 8051 m, jen dva z nich ale úspěšně zdolali vrchol.

Martin Ksandr, člen Impact Hubu, zakladatel cestovky Expedition Club a „otec“ celé expedice, se s vámi podělí o nevšední zážitky, jako jsou třeba prošlapávání kilometrového hřebene v 8000 metrech, stavba stanových platforem, která trvala 4 hodiny, zásah lavinou nebo čekání na přízeň počasí v základním táboře.

Zaregistrujte se: Budu tam!

20. 6. Impact Hub MashUp: Šaty dělaj nejen člověka

Připojte se na letní edici oblíbeného formátu akce Impact Hub MashUp, který se uskuteční pod širým nebem. Desítka řečníků si vezme slovo, každý přesně na 200 sekund. Nečekejte nudné přednášky, tento rychlý formát zaručuje trochu tlaku na přednášející, což vede k jejich větší autenticitě a mnohdy i neplánovaným a vtipným momentům.

Tento večer bude o módě, ale můžete očekávat ještě mnohem více! V Impact Hubu si rádi hrají se slovy, a tak pojem „šaty“ vnímejte i metaforicky. Znamená to tedy kromě módy i vše co vás “obléká” a vaše okolí a jak to mění svět. Co dělá město městem, jak přistupovat k osobnímu brandu nebo jak určit svou barevnou typologii? To vše se na akci dozvíš a nebude chybět ani swap!

Účast na akci je zdarma. Zavčas se registrujjte, aby měli připraveno dostatek drinků pro všechny.

Registrace: Jdu se registrovat a vymýšlet outfit

24. 6. 2024 Midsommar – společné tvoření věnců

Milujete tvořit rukama? Pak nesmíte chybět na tvoření letních věnců při příležitosti švédského svátku Midsommar. Přijďte 24. 6. v 17:00 do zahrádky ve dvoře Impact Hubu, kde si pod vedením Luci Mertové vytvoříte svůj vlastní věnec. Kapacita akce je omezená, proto se nezapomeňte registrovat.

Registrace: Upletu si letní věnec

Zdroj: Impact Hub Ostrava, redakce

RELATED ARTICLES