Středa, 24 dubna, 2024

Třicáté setkání podnikatelů České, Polské a Slovenské republiky

Česko-polská obchodní komora ve spolupráci s Generálním konzulátem Polské republiky v Ostravě pořádá již třicáté Setkání podnikatelů z České, Polské a Slovenské republiky. Tento významný event se bude konat 13. června 2024 v Ostravě a patří k nejdůležitějším akcím v Moravskoslezském kraji pro rozvoj podnikání, cestovního ruchu a kulturně-společenských vztahů mezi zúčastněnými zeměmi.

Rok co rok se akce účastní přibližně 200 zástupců z oblasti podnikání, podpůrných organizací, vládních a nevládních institucí. Program je rozdělen na dvě části – dopoledne se nese ve znamení konferenčních panelů na Nové radnici v Ostravě, které se zaměří na klíčová témata týkající se České republiky, Polska a Slovenska v kontextu NATO a EU, ukončení konfliktu na Ukrajině a řešení migrační krize.

Odpolední část proběhne v zahradách Generálního konzulátu Polské republiky v Ostravě a nabídne kulturní program a prostor pro navazování nových kontaktů a spoluprací.

Organizátoři se těší na širokou účast zástupců z podnikatelského prostředí i veřejné správy, aby společně prohloubili přeshraniční vztahy a podpořili další rozvoj svých zemí.

Zdroj: Česko-polská obchodní komora z.s.

Ilustrační fotografie z předchozího ročníku

RELATED ARTICLES