Sobota, 20 července, 2024

Společnost LIBERTY Ostrava pokračuje v digitalizaci a spouští novou aplikaci pro zákazníky

Společnost LIBERTY Ostrava pokračuje v digitalizaci a spouští novou aplikaci pro zákazníky

LIBERTY Ostrava spustila novou mobilní aplikaci vyvinutou ke zjednodušení komunikace se stávajícími zákazníky hutě a pro snadnější orientaci potenciálních zákazníků. Aplikace uživatelům umožňuje procházet na jednom místě celý sortiment ocelových výrobků z huti LIBERTY Ostrava a její sesterské společnosti LIBERTY Galati v Rumunsku, jehož součástí jsou za tepla a za studena válcované výrobky, ocel s povlakem zinku nebo nátěrem, dlouhé a ploché výrobky, trubky, důlní výztuže i silniční svodidla. 

Přehlednou a intuitivní aplikaci, která je určena jak stávajícím, tak i potenciálním zákazníkům, vyvinula ve spolupráci s týmem technicko – zákaznického servisu LIBERTY Ostrava firma Voygerman Technology. Aplikace obsahuje výrobkové katalogy, brožury a také možnost poslat nezávaznou poptávku na požadovaný typ zboží.  Jejím prostřednictvím mohou klienti sledovat stav zpracování svých objednávek online a zároveň mají přístup k obchodním dokumentům, jako jsou objednávky nebo faktury. Aplikace je dostupná v operačních systémech Android a iOS.

V posledních letech jsme svědky toho, jak enormní výhody přináší digitalizace všem typům společností a jsme si vědomi, že je naprostou nezbytností také pro efektivní fungování naší huti. Zároveň s modernizací výrobních technologií proto modernizujeme i naše komunikační nástroje. Vzhledem k obrovské šíři výrobkového portfolia LIBERTY Ostravy jsme na vývoji spolupracovali se zástupci provozů naší huti a obchodními zástupci jednotlivých produktových segmentů. Věřím, že aplikace bude pro naše zákazníky jednoznačným přínosem, “ řekl lídr projektu Radek Němec z technicko – zákaznického servisu LIBERTY Ostrava.

Další informace:

Barbora Černá Dvořáková
vedoucí komunikace LIBERTY Ostrava
+420 606 774 346barbora.cerna- dvorakova@libertysteelgroup.com
Paddy Toyne-Sewell
Vedoucí komunikace – Evropa
GFG Alliance
+44 (0) 7767 498 195Patrick.toyne-sewell@gfgalliance.com

LIBERTY Ostrava je integrovaný hutní podnik s roční výrobní kapacitou 3,6 milionu tun oceli, která se uplatňuje zejména ve stavebnictví, strojírenství a petrochemickém průmyslu. Je tuzemským lídrem ve výrobě silničních svodidel a trubek. Kromě českého trhu dodává své výrobky do více než 40 zemí světa. Spolu s dceřinými společnostmi má 6000 zaměstnanců. Díky nadstandardní ekologizaci vyrábí své výrobky s minimálním možným dopadem na životní prostředí. Huť patří do skupiny LIBERTY Steel Group.

LIBERTY Steel Group je součástí globálního uskupení GFG Alliance, patřícího rodině Sanjeeva Gupty. GFG Alliance má tři nezávislé průmyslové divize: ocelářskou LIBERTY Steel Group, hliníkářskou ALVANCE a energetickou SIMEC, které sdílejí stejné hodnoty a usilují o dlouhodobě udržitelnou budoucnost pro průmysl i společnost. GFG Alliance působí v 30 zemích světa, kde má celkem 35 000 zaměstnanců a obrat ve výši přes 20 miliard USD. GFG Alliance je lídr udržitelného průmyslu s cílem stát se uhlíkově neutrální do roku 2030 (strategie CN30).

Zdroj: libertysteelgroup.com

RELATED ARTICLES