Pondělí, 4 března, 2024

Projekt Mind Your Future 3 v plném proudu! Nadšení studenti absolvovali svou první pracovní stáž.

Projekt Mind Your Future, zaměřený na podporu budoucí kariéry a rozvoj mladých studentů, je v plném proudu. Tři vybraní studenti, Ondra, Johanka a Lukáš, zažili svou první stáž.

Tři mladí nadšenci strávili dopoledne ve firmě Hrtus & Partner s.r.o., kde se seznámili s fungováním práce security v Nošovickém areálu Hyundai Transys. Získali také přehled o procesech úklidu objektů, například i domova seniorů. Důkladně se seznámili s administrativními a personálními postupy ve firmě.

Odpoledne se přesunuli do firmy New Dimension, kde je Lenka Chýlková, jednatelka a obchodní ředitelka, provedla celým komplexem. Studenty seznámila s různými technikami, včetně týmového budování a marketingových strategií. Navíc jim umožnila absolvovat diagnostický test osobnosti, což byla cenná příležitost pro jejich osobní a profesní růst.

Ondra, Johanka a Lukáš shrnuli svou první zkušenost slovy: „Tento den nabitý novými zkušenostmi a informacemi jsme si moc užili a už se těšíme na naše další stáže plné zážitků, které si z nich odneseme.“

Chcete se dozvědět více o projektu? Přečtěte si tento článek.

RELATED ARTICLES