Sobota, 22 června, 2024

Navýšení alokace dotační výzvy Marketing pro malé a střední podnikatele

Malí a střední podnikatelé v ČR přestávají mít obavy z neúspěchu na zahraničních trzích. Klíčovým ukazatelem je stále rostoucího zájem a odvaha firem hledat cesty, jak rozšířit své podnikatelské aktivity i na dalších nových trzích

Mnoho firem začalo objevovat výhody využívání dotací a tento trend potvrzuje i vysoký zájem např. o dotační podporu na marketingové aktivity, které pomohou vstoupit malých a středním podnikům vstoupit na nové trhy.

Navýšení alokace výzvy Marketing

Ministerstvo průmyslu a obchodu aktuálně eviduje žádosti z dotační výzvy Marketing v celkové hodnotě nad 350 mil. Kč. Původně plánovaná alokace výzvy byla menší a to 250 mil. Kč. Kvůli velkému zájmu žadatelů o podporu na prezentaci firem na zahraničních výstavách a veletrzích se rozhodl původní alokaci navýšit.

Nová částka bude upřesněna po skončení příjmu žádostí. Pokud bude celková částka podaných žádostí dosahovat 500 mil. Kč, nejpozději však do 30. 10. 2023, příjem žádostí bude ukončen.

Domluvte si konzultaci

Neotálejte s přípravou projektu a s dotazy se obracejte na info@dotace-optak.cz nebo volejte na 222 523 549 a domluvte si úvodní konzultaci.

Zdroj: dotace-optak.cz

RELATED ARTICLES