Sobota, 20 července, 2024

Natáčíme Voices of Industry – MSV Brno 2022

Na MSV Brno budeme tradičně natáčet projekt Voices of Industry. Součástí našeho natáčecího studia budou zajímaví hosté z nejrůznějších oblastí průmyslu a dalšího dění v businessu. Věnovat se budeme transformaci Moravskoslezského kraje, pohornické krajině (POHO 2030), energetice ale i využití vodíku, vzniku vodíkového údolí i nejmodernějším technologiím.

Co je Voices of Industry?

V době rozmachu sociálních sítí a datových informačních streamů jsou krátká videa hybatelem informovanosti ve všech odvětvích. Z tohoto důvodu se spojil magazín POSITIV Business & Style, technický videoportál StreamTech.TV a redakce časopisu T+T Technika a trh, aby vytvořili názorové videoprezentace lídrů průmyslu, ale i státních organizací a institucí, na aktuální témata a výhled do budoucnosti českého a světového průmyslu. Během veletrhu MSV Brno se témata navíc rozšíří o transformaci regionu a projekty v Moravskoslezském kraji. Partnerem letošního ročníku je Moravskoslezský kraj.

Ukázka rozhovorů z předchozích ročníků na StreamTech.TV.

Kdo se do projektu zapojí?

Pro letošní, v pořadí již 3. ročník a druhou edici, jsme získali zajímavé řečníky, kteří se vyjádří k aktuální situaci v energetice, moderních trendech v HR, výstavnictví, ale probereme s nimi i projekt pohornické krajiny POHO 2030, transformaci Moravskoslezského kraje a další novinky v technologiích.

Seznam hostů Voices of Industry

  • Ing. Jakub Unucka, Ph.D., MBA – 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro průmysl, energetiku a chytrý region
  • Mgr. Radana Brábníková – výkonná ředitelka společnosti Gamin a Virtubea
  • Mgr. Petr Birklen – environmentální expert/člen představenstva Moravskoslezské Investice a Development
  • Ing. Rostislav Rožnovský – ředitel Moravskoslezského energetického centra
  • Ing. Vladimír Harazím, CSc. – jednatel společnosti DREKOMA
  • Michalis Busios – ředitel MSV Brno
  • Jiří Kratochvíl – CEO společnosti Digitaal.cz

Chcete se zapojit a položit svůj dotaz?

Máte dotaz, který Vás na tato témata zajímá? Napište nám email, dotazy položíme během natáčení za Vás!

Pokud vlastníte firmu a chceme se do projektu zapojit, stále můžeme natočit rozhovor i s Vámi. Natáčíme během veletrhu MSV Brno 2022 v termínu od 4. 10. do 6. 10. 2022. Hlásit se můžete rovněž na emailu.

RELATED ARTICLES