Úterý, 5 března, 2024

Musíte mít vysoké cíle, aby se vám rozproudila krev

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek má od letošního dubna novou prezidentku. Tou je Romana Krejsová, která dosud v Asociaci zaujímala pozici viceprezidentky. V minulosti působila na manažerských postech ve finančních službách, pojišťovnictví, věnovala se modelingu a nyní vede se svým manželem Farmu Kněžství v Žamberku ve východních Čechách. O tom, jakým způsobem chce vést ČMAPM a na co nového se můžeme s jejím příchodem do čela Asociace těšit, se rozpovídala v rozhovoru.

Paní Krejsová, letos v dubnu jste byla zvolena jako nová prezidentka Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek (ČMAPM). Co pro Vás tato skutečnost znamená, mohla byste shrnout první měsíce svého působení v roli prezidentky?
Znamená to pro mě nový osobní i profesní rozvoj, nové výzvy a projekty. Velkým plusem je to, že díky pozici viceprezidentky, na které jsem působila čtyři roky, jsem již zvyklá na skloubení celkového času. Pozice prezidentky ČMAPM s sebou však nese i větší zodpovědnost – za chod Asociace, za veškeré projekty, spokojenost našich členek a klubů. Více se setkávám s lidmi a nastavuji tak další možnosti spolupráce pro Asociaci, chystáme postupně nové projekty nebo refresh těch stávajících.

Doposud jste se starala zejména o rozvoj komunikace, sociálních sítí, organizaci eventů či akvizici nových členek. Budete v této činnosti pokračovat? Na co nového se můžeme s Vaším příchodem do čela Asociace těšit?
Ano, to souhlasí a myslím, že se nám v tomto směru dařilo. Sociální sítě se rozšířily a výrazně navýšily počet sledujících, do našich řad také vstoupily nové a velmi zajímavé tváře, které s námi úzce spolupracují a Asociaci podporují. Na výše zmíněné budu nyní dohlížet, ale i aktivně se zapojovat s novým vedením ČMAPM, organizaci eventů se budu v určitých případech i nadále věnovat. Těšit se můžete na pokračování stávajících aktivit, jako je např. exkluzivní Veuve Clicquot Dinner with Conference, která spojuje úspěšné ženy a cílí na networking mezi nimi samotnými. A pak také na zmíněné nové projekty. V květnu jsme zahájili program Youth Laser Coaching…

Celý rozhovor si můžete přečíst v e-verzi magazínu ZDE.

RELATED ARTICLES