Pondělí, 4 března, 2024

Blok Talent a podnikavost i letos představí Moravskoslezské inovační centrum Ostrava!

Fandíme talentům. Během bloku Talent a podnikavost se proto zaměříme na oblasti, které pomáhají rozvíjet a zlepšovat místní podnikatelské prostředí. Nejprve si vysvětlíme, jak lidem v začátcích podnikání pomáhají komunity. Abychom podnítili podnikavost, představíme žákům základních škol mladé podnikatele z GreenLight, Teen Enterprise, Business kempu, Inovativního podnikání, Soutěž a podnikej, Junior Achievement a Hrdinové podnikání.

Věnovat se budeme také podpoře podnikání žen, které se i v dnešní době potýkají s celou řadou překážek. Následně se podíváme na Ostravu očima úspěšných startupistů, kteří odešli podnikat do jiných měst. Zároveň se zamyslíme nad tím, jak si zde zajímavé technologické startupy udržet. Blok uzavře téma internacionalizace, kdy si představíme programy, které startupům s expanzí pomáhají.

Rozhodně se máte na co těšit – do panelových diskuzí jsme pozvali úspěšné podnikatele, podnikatelky a experty, kteří působí mimo region, abychom se mohli inspirovat a přinesli do kraje nové podněty a nápady.

KDY? 5. října 2023 od 9:00 do 14:00
KDE?
 Impact Hub OstravaSokolská tř. 1263/24, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava, 702 00

Zdroj: talentova.cz

RELATED ARTICLES