Sobota, 22 června, 2024

INSPIRACE A KLÍČOVÉ TRENDY. To vše nabídne podzimní Colors of Finance 2023!

Ve středu 4. října proběhne v inspirativních prostorech multifunkční auly Gong v Ostravě-Vítkovicích již 6. ročník konference Colors Of Finance. Největší networkingová událost pro finanční profesionály i letos nabídne pestrobarevný průřez finančním světem.  

Workshopy, přednášky a panelové diskuze s předními českými odborníky, úspěšnými investory a majiteli firem budou zaměřeny na oblast financí, investic a osobního rozvoje. Pro finanční profesionály je tato událost jedinečnou příležitostí seznámit se s aktuálními trendy v oblasti poradenského byznysu a propojit se s kolegy i obchodními partnery. Minulý rok navštívilo akci celkem 1 239 účastníků a nejinak tomu bude letos. 

Nabitý den plný vzdělávání a networkingu s přesahem

Letos si pořadatelé připravili hned několik novinek pro ještě větší interaktivitu a možnost přímého zapojení diváků. Celodenní program bude zahájen v 9 hodin ráno a provádět jím bude známá moderátorka České televize Jana Peroutková. Oficiálního zahájení se ujme Jan Krkoška, hejtman Moravskoslezského kraje, které udělilo konferenci záštitu.  

Příběhy známých značek – Vasky a Marlenka 

Hlavním motivačním řečníkem letošního ročníku bude známý arménský podnikatel Gevorg Avetisjan působící v České republice, zakladatel společnosti Marlenka a výrobce stejnojmenného medového dortu. Vystupovat bude v hlavním sále s přímým zapojením posluchačů, kteří mu budou moci pokládat otázky online. Zakladatel již legendární obuvnické značky Vasky – Václav Staněk – zase ve svém vystoupení prozradí, jak se mu podařilo navázat na zlínskou obuvnickou tradici, co ho motivuje a žene stále kupředu, nebo jak řídí úspěšnou firmu v době nejistoty. 

Náš TIP: Proč se Colors of Finance zúčastnit? 

Odborné znalosti nemusí být vždy tím nejdůležitějším, co potřebujete pro úspěch v kariéře finančního poradce. Budování vztahů s lidmi z oboru je stejně tak důležité. Celodenní networking vám umožní získat užitečné informace, rady či zpětnou vazbu od zkušenějších kolegů. Účast na konferenci vám pomůže otevřít dveře k novým obchodním příležitostem a business partnerstvím. 

Zdroj: Petra Kunzová, Hlavní koordinátorka konference Colors of Finance

RELATED ARTICLES