Středa, 12 června, 2024

Podpořte frenštátské Turistické informační centrum

Turistické informační centrum Frenštát pod Radhoštěm se i v letošním roce uchází o titul Oblíbené informační centrum roku 2022. V anketě popularity a spokojenosti se službami turistických informačních center se snaží frenštátské íčko obhájit úspěchy z předchozích let, kdy opakovaně získalo první, druhé i třetí místo v Moravskoslezském kraji. Návštěvníci a občané města využívající služeb centra mohou hlasovat v rámci internetového hlasování na www.kampocesku.cz do 31.8.2022.

„Hlasovat v anketě mohou všichni, kteří využívají služeb turistických informačních center nejen turisté. Všichni, kteří si k nám do íčka přicházejí pro informace, tipy a inspiraci, pro upomínkové a dárkové předměty nebo využívají našich dalších služeb jako je prodej jízdenek či vstupenek na kulturní a společenské akce. Lidé mohou hlasovat pro informační centrum, které mají v oblibě, kde jim pomohli, kde našli, co hledali, nebo které je příjemně překvapilo svými službami a nabídkou,“ sdělila Patricie Pustějovská z Turistického informačního centra Frenštát pod Radhoštěm.

 V minulých ročnících ankety obsadilo frenštátské informační centrum jednou první a dvakrát druhé a třetí místo v Moravskoslezském kraji. „Rádi bychom uspěli alespoň stejně dobře jako v předchozích letech. Pokud jste s naším íčkem spokojeni, tak prosím, hlasujte. Děkujeme,“ doplnila Patricie Pustějovská. V letošním roce je do celostátní ankety zapojeno více než 470 certifikovaných turistických informačních center v ČR.

Hlasovat pro frenštátské „íčko“ v této soutěži můžete na www.kampocesku.cz až do konce letních prázdnin. Vítězná turistická informační centra v každém z krajů České republiky budou slavnostně vyhlášena a oceněna v rámci podzimního Členského fóra Asociace turistických informačních center ve Žďáru nad Sázavou. Samotní hlasující mohou vyhrát hodnotnou cenu, v každém kraji bude vylosován jeden z nich. „Hlasovat je možné z každé emailové adresy vždy pro jedno turistické informační centrum v jednom kraji, to znamená, že hlasující může hlasovat až pro 14 turistických informačních center v celé České republice. Aby byl hlas započítán, je nutné ho vždy potvrdit v emailu, “ vysvětlila Patrice Pustějovská.

Anketa popularity turistických informačních center je celostátní internetová anketa pořádaná od roku 2017. Asociací turistických informačních center České republiky a společností Kam po Česku s.r.o. V roce 2021 hlasující odevzdali skoro 10 tisíc platných hlasů a do ankety se zapojilo 470 certifikovaných turistických informačních center napříč celou Českou republikou.
Hlasovat můžete přímo zde.

Zdroj: mufrenstat.cz

Foto: beskydy.cz

RELATED ARTICLES