Úterý, 23 dubna, 2024

Mladí Oceláři budou bojovat o úspěch v Prezident Cup 2023

O slovo se znovu hlásí dorostenecký President Cup! Devátý ročník turnaje mladých hokejových talentů, který podporuje Statutární město Třinec, startuje ve Werk Arena v pátek 4. srpna!

O den dříve, tedy ve čtvrtek 3. srpna, je ve WERK ARENĚ na programu slavnostní zahájení, během kterého bude desítka týmů rozlosována do dvou skupin.

Kromě třineckých Ocelářů budou české barvy hájit zástupci Varů, Sparty, Hradce a Vítkovic. Ze zahraničí zase pod Javorový dorazí hráči Rigy, Davosu, Salcburku, Slovanu a reprezentačního výběru Ukrajiny do 17 let.

V základní části turnaje se týmy ve skupinách utkají každý s každým a záležet bude na každém získaném bodu. Do zápasů o konečné umístění totiž budou mužstva nasazována podle svého pořadí ve skupině. 

Kompletní harmonogram (včetně odkazů na streamy ze zápasů) bude zveřejněn po slavnostním zahájení. Vše podstatné se dozvíte také na Facebooku Instagramu turnaje.

Devátý ročník turnaje se v Třinci uskuteční za podpory těchto partnerů: Moravskoslezský kraj, Třinecké železárny, Moravia Steel, NF Oceláři, Statutární město Třinec, Mattoni, Jágr Team, Finclub a Distribuce tepla Třinec.

Zdroj: trinecko.cz

RELATED ARTICLES