Neděle, 24 září, 2023

MajDay 2023 je tady! Sport, kultura, veletrh …

Přijď si užít den plný akce, adrenalinu a zábavy! Rozhlídni se, v čem se může realizovat tvoje aktivní stránka, vydej ze sebe vše v překážkovém závodě a nech rytmy podlomit tvé nohy na večerním koncertě. MajDay ti tohle vše umožní v jednom nezapomenutelném dni. Již v sobotu 12. 8. 2023 ve Vendryni. Akci podpořilo Statutární město Třinec.

Co vás čeká a nemine? 

Závod:

Jako každý rok se i letos můžete těšit na spoustu novinek. Asi tou největší je změna v kategoriích. Vyslyšeli jsme mnohaleté prosby o vytvoření kategorií pro jednotlivce a vytvořili kompromis, který zachová parťáctví závodníků a zároveň umožní vyběhnout na trať i solo chrtům. Junioři budou startovat pouze jako jednotlivci zatímco veteráni pro změnu pouze jako dvojice. Kategorie Elita však bude mít na výběr – jednotlivec nebo dvojice.

Koncerty:

Přijď a oslav tenhle večer s námi! Je čas na nezapomenutelnou hudební jízdu, která tě vtáhne do svého rytmu. Nech tancem pod širým nebem do brzkých ranních hodin rozproudit krev ve svých žilách. Letos se můžete těšit nejen na Davida Kollera a trio Endru, Vojtěch Dyk a JeN Hovorka, ale také na polskou hvězdu Chwytaka a skvělého DJ Lumíra Mořkovského. Těš se na večer plný hvězd a neuvěřitelného hudebního zážitku! Lístky mizí rychle, takže neváhej a zajisti si vstup na tuhle exkluzivní událost včas. Festival pohybu zahájen již v 10.00 sportovním veletrhem plným exhibic. Těšíme se na vás.

Veletrh:
Vyzkoušej si SPORT, který tě bude BAVIT! Sportuješ? Tak to nakopni a ochutnej co nejvíce disciplín! Nesportuješ? Omrkni exhibice, pokecej s profíky a chilluj. Majday VELETRH – největší setkání sportovců na Třinecku, kde se můžeš seznámit s různými sporty a osahat si ten, který ti sedne nejvíce. Připrav se na nekonečné množství sportovních exhibicí, zápasů a událostí, které tě vtáhnou do světa sportu a nenechají tě klidným. Dribluj, hlavičkuj, smečuj, žongluj, běž do toho naplno! Zahájení veletrhu již v 10.00! 

Více informací na MajDay. 

Zdroj: trinecko.cz

RELATED ARTICLES