Pondělí, 22 července, 2024

U & Sluno mění po 30 letech své logo a vizuální identitu

Novou členskou firmou Krajské hospodářské komory MSK se stala firma U & SLUNO a.s., která dodává software velkým retailerům.

Jde o technologickou a konzultační firmu, která klientům napříč odvětvími tvoří systémy na míru, ať už softwary pro správu skladů nebo pro předpovědi akčních prodejů pomocí umělé inteligence, a mimo jiné nasazují roboty. Začali jako malá firma z Ostravy a dnes dodávají svá řešení do celé Evropy.

Novinkou letošního léta je nový firemní design. Po 30 letech existence výrazně mění své logo. Novou vizuální identitu podpořily i webové stránky firmy, které prošly redesignem na začátku tohoto roku.

Největší změnou je nové logo, ze kterého zmizelo písmeno U a &. „Rozhodli jsme se zkrátit a výrazně zjednodušit název firmy. Naopak přibyl symbol propojení, který vyjadřuje naše partnerství se zákazníky a zaměstnanci. Pomáháme našim lidem v rozvoji a vzdělávání, proto můžeme být stabilními partnery pro naše zákazníky,” uvedl Miroslav Krupa, CEO firmy Sluno.

Vizuální identita vznikla ve spolupráci s brněnskou agenturou Justmighty s.r.o., kteří mimo jiné v loňském roce oblékli tradiční etiketu Kofoly do pleteného svetru. Hlavním cílem bylo omlazení grafiky a lepší srozumitelnost komunikace.

Vedení firmy nastartovalo řadu změn a inovací, které budou ještě následovat. „Na začátku roku se podařilo dokončit nový web, nyní máme hotový nový grafický manuál a budeme pokračovat s našimi produktovými weby a veškerými offline materiály. Věřím, že se co nejdříve pustíme i do proměny našeho HR webu,“ komentovala marketingová manažerka firmy Sluno Jana Czapková.

Zdroj: khkmsk.cz

Ilustrační foto kportal.vsb.cz

RELATED ARTICLES