Čtvrtek, 13 června, 2024

Místo, kde se potkává luxus, krása i vřelý vztah k přírodě

Vítejte v úžasném hotelu, kde luxus, pohoda a příroda splývají v jedinečném zážitku! Představujeme vám místo, které nabízí dokonalou rovnováhu mezi komfortem a dobrodružstvím – hotel Maralák se nachází v Beskydech, v těsné blízkosti malebných Pusteven.

Ráno se probudíte do vůně čerstvého horského vzduchu a nádherného výhledu na okolní vrcholy. A co víc, přímo přede dveřmi máte nekonečné množství možností pro vycházky do okolí.

Vydáte-li se na výlet přímo od hotelu na Pustevny, čeká vás jedinečná kombinace přírodní krásy a historického odkazu. Procházejte se malebnými lesy, kochejte se panoramatickými výhledy a objevujte tajemství poutního místa s kaplí svatého Cyrila a Metoděje. V okolí najdete také stylové horské chaty, kde můžete ochutnat tradiční místní speciality.

Po náročném dni na výletech v okolní beskydské přírodě zrelaxujte v hotelové zahradě s okouzlujícím výhledem na okolní kopce. Dejte si osvěžující drink nebo domácí zákusek. Dopřejte si masáž nebo se protáhněte na lekci jógy organizované denně přímo v hotelu.

Restaurace vám přinese chuťové zážitky – připraví vám zde vynikající pokrmy české kuchyně i zajímavé krajové speciality.

Při pobytu si můžete vychutnat to nejlepší z přírody a zároveň si dopřát prvotřídní pohostinnost a komfort. Zarezervujte si nyní svůj pobyt a zažijte vycházky do okolí Pusteven jako nikdy předtím. 

Těšíme se na vás a na to, že vám poskytneme nezapomenutelný zážitek, který budete chtít sdílet s ostatními.

Více v našem magazínu ZDE.

RELATED ARTICLES