Pondělí, 24 června, 2024

Černá louka je barevná 

V samotném srdci města Ostravy, v těsné blízkosti Masarykova náměstí a soutoku Ostravice s Lučinou, leží Černá louka. 

Nejen v souvislosti s probíhající stavební činností (mj. Nové Lauby, budovy Ostravské univerzity), ale i aktivním zapojením do utváření veřejného prostoru, patří Černá louka jednoznačně k zásadním městským lokacím s velkým potenciálem. Loni v září představil ateliér MAPPA na veřejném projednávání studii k rozvoji této oblasti. Vize existuje a je kam směřovat.

Černá louka s.r.o. není „jen“ výstaviště, jsou to také pobočky turistických informačních center OSTRAVAINFO!!!, agenda Destinačního managementu, Slezskoostravský hrad a LODĚNICE!!!. Kombinace všech těchto aktivit umožňuje nabídnout opravdu komplexní služby firmám a institucím, ale také široké veřejnosti. Jak vše představit a nevynechat to důležité? 

Srdečně všechny zveme na návštěvu. Dnes do pavilonu A na Černé louce.

Během roku tyto výstavní prostory zvou na tradiční formáty oblíbených prodejních veletrhů, jako je Kreativ, Včela, Dovolená, Zdraví a Duše či Svatba.

Moderní a atraktivní koncept reprezentují Knižní festival Ostrava, festival udržitelné módy ReFashanda, veletrh Student a Job a odborně laděná E-Mobilita.

Aktualizovaný kalendář akcí najdete na www.cerna-louka.cz a webech jednotlivých projektů.

Pavilon A je celoročně k dispozici klientům a partnerům Černé louky pro odborné konference a veletrhy, firemní eventy a společenské akce s kapacitou i pro několik tisíc účastníků.

Pro menší odborná i společenská setkání je ideální nově zrekonstruovaný konferenční sál až pro 120 osob, s bezbariérovým výtahem, funkčním foyer a samostatným vstupem. V pavilonu A tak může probíhat i několik na sobě nezávislých akcí. Vše v bezprostřední blízkosti centra města, s výbornou dostupností MHD a dostatečnou parkovací kapacitou.

Co je však bezpochyby největší přidanou hodnotou, to je tým lidí, který se pro klienta a jeho projekt nadchne a pro úspěšnou realizaci udělá maximum. Příště tým představíme.

Text: Miriam Lehocká

Foto: Černá louka

RELATED ARTICLES