Sobota, 20 července, 2024

Nadstandardní zdravotní péče na AD Landek klinice

AD Landek klinika s.r.o. je součástí Apartmánového Domu Landek v Ostravě – Petřkovicích, který v roce 2010 získal ocenění Moravskoslezkého kraje Dům roku a je dominantou petřkovické oblasti. Nachází se nedaleko centra Ostravy na místě bývalé hornické nemocnice z roku 1908 v blízkosti MHD. Nabízí dvě prostorná parkoviště, kde klienti kliniky parkují zdarma.

Jedná se o zdravotnické zařízení poskytující komplexní odbornou péči v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny, neurologie, fyzioterapie, endokrinologie, diabetologie, kardiologie, ortopedie aj… Služby v ortopedické ambulanci přímo navazují na operativu na ortopedickém oddělení Karvinské hornické nemocnice.

Klinika si zakládá na individuálním přístupu, důraz klade na diskrétnost a šetrnost klienta. Kromě vyšetření a léčby v odborných ambulancích nabízí možnost aplikace infuzí v moderně vybaveném infuzním stacionáři.

AD Landek nabízí mimo jiné i wellness centrum. Objevíte zde vše, co potřebujete ke kvalitnímu odpočinku – bazén, saunu, posilovnu a solárium. Pro dokonalé uvolnění celého těla je k dispozici také široká nabídka luxusních masáží od zkušených masérů.

A pokud Vám vyhládne, doporučujeme v AD Landek navštívit restauraci, ve které Vám šéfkuchař David Valíček připraví speciality inspirované jeho cestami od Dubaje až po Bermudy. Nejenom, že zde můžete ochutnat vytříbená snídaňová a obědová menu, Food Atelier nabízí také kurzy vaření. Co se takhle naučit připravit si poctivé vepřové kolínko, telecí Ossobuco či si upéct vlastní chléb? Nebo snad preferujete francouzskou, italskou či mexickou kuchyni a chcete se v ní zdokonalit? Pozdvihněte své kuchařské umění až na úroveň těch nejlepších michelinských kuchařů s Food Atelier.

Více informací ZDE.

RELATED ARTICLES