Pátek, 31 května, 2024

GYNCENTRUM Ostrava se mění na PRONATAL

Centrum asistované reprodukce GYNCENTRUM Ostrava mění svou identitu. Od letošního léta uvítá své klienty pod jménem PRONATAL Ostrava a s novým vizuálem.

GYNCENTRUM Ostrava bylo založeno v roce 1993, což ho řadí mezi centra s nejdelší odbornou historií v České republice. Od roku 2016 je součástí klinik Skupiny PRONATAL, která provozuje 7 center asistované reprodukce v České republice a 3 v zahraničí.

V současné době klinika poskytuje svým klientům komplexní služby v oblasti asistované reprodukce, prenatální diagnostiky včetně invazivních výkonůprenatální péče včetně předporodních kurzů, gynekologie, urologie a mamologie. Profesionální tým zdravotníků vede zkušený lékař MUDr. Petr Matlák, který dodává: “Již téměř 30 let klinika poskytuje svým klientům péči na velmi vysoké odborné úrovni s komplexním zaměřením především na reprodukční zdraví ženy i muže. Spojení GYNCENTRA Ostrava se Skupinou PRONATAL znamená další významný krok v jeho historii. Především nám umožňuje sdílet mnohaleté zkušenosti s nejlepšími odborníky v České republice. Zastřešení našich aktivit pod společnou značku je vlastně logickým vyústěním. Věříme, že tato změna povede k dalšímu zefektivnění a zkvalitnění péče o naše klienty.

PRONATAL Ostrava má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami na území ČR. Naleznete  ho v centru Ostravy, nedaleko ekonomické fakulty VŠB-TUO, vedle Matičního gymnázia na adrese Dr. Šmerala 1332/27, Ostrava.

Více informací na pronatal.cz

RELATED ARTICLES