Pátek, 12 dubna, 2024

Oceán i Maják – u nás v Beskydech

Na otázku, proč bychom měli vyjet zrovna na Maják a ne jinam, nám pan majitel odvětil: Protože tu je prostě hezky. A taky že je. 


Pohled na hladinu Žermanické přehrady a výhled na Beskydy má něco do sebe v každém ročním období a za každého počasí (ať už výhled je, nebo není). 

Resort Maják, situovaný ve scénickém prostředí Soběšovic, nabízí jedinečný prostor pro důležité business meetingy, ale také pro neformální firemní večírky. Je vzdálen 17 minut od Frýdku-Místku, 25 minut od Ostravy a 10 minut od Havířova.

Resort je zasazen do klidného prostředí daleko od každodenní rutiny, je ideální pro nevšední obchodní události. Poskytuje prostor pro různé typy firemních akcí, od večírků, firemních školení a obchodních setkání po brunche a společenské akce. Pro tyto příležitosti je k dispozici kvalitní catering a relaxační atmosféra. Maják je vybaven pro outdoorové i indoorové aktivity, včetně bowlingu, beachvolejbalu a paddleboardingu. Ideální pro teambuilding!

Resort disponuje třemi různými sály/salonky: 

  • Oceán s kapacitou 80 osob
  • Yacht pro 50 osob
  • Bowling Bar pro 30 osob

Dohromady ubytuje až 44 hostů a jeho parkoviště pojme 40 vozidel. 


CO VŠE UMÍ? 

Firemní večírky, teambuildingy (indoor i outdoor), business meetingy, konference, přednášky, workshopy, sportovní víkendy. S tím souvisí coffee breaky, snídaně, servírované obědy a rauty.

Kuchyni má tradiční českou, ale připraví i speciality dle domluvy. Vaří také pro vegetariány či vegany a hosty se stravovacími omezeními.

Pro meetingy a konference má velkou TV v sálu Oceán. 


CO MÁ ZADARMO?

Maják stojí na břehu Žermanické přehrady. Vítr přináší vlhký vzduch z přehrady a západ slunce tu má své nepopsatelné kouzlo. To je zadarmo a musí se to zažít na vlastní kůži.

Celý článek včetně anglického překladu naleznete v magazínu POSITIV Business & Style 4/2023 ZDE.

RELATED ARTICLES