Pátek, 12 dubna, 2024

Nechci jenom bazén – chci ALBIXON

Originální a kvalitní bazén, který z vaší zahrady udělá šperk vašeho domu? – Máme ho pro vás.

ALBIXON už celých 33 let přináší do vašich zahrad příjemné zážitky, aktivní odpočinek a radostné chvíle pro vaši rodinu a blízké. Díky této dlouhé historii se může chlubit více než 30 000 namontovaných bazénů a 90 000 namontovaných zastřešení, a také i velkým množstvím spokojených zákazníků. Na český, ale i světový trh přinášíme inovované, kvalitní a technicky promyšlené výrobky – vyvážíme je do 70 zemí světa.

Vaše zahrada – naše priorita.

Pošlete nám poptávku, uveďte v ní kód letoSalbixonem a při zakoupení bazénu, bazénového setu, zastřešení nebo bioklimatické pergoly obdržíte jako dárek originální pravé šampaňské Bernard Remy od Ostrawina.

Navrhněte si svůj bazén i jeho variabilní zastřešení sami. Díky bazénovému příslušenství (slaná úprava vody, tepelné čerpadlo) a užitečným doplňkům (bazénové vysavače, solární sprchy aj.) budou vaše dny vyplněny bezstarostnou zábavou a odpočinkem. S vaším výběrem vám poradí i pomůžou zkušení pracovníci.

QBIG BENEFIT SKIMMER + DALLAS

Pracujeme pouze s materiály nejvyšší kvality importovanými z Německa a Švédska, zpracováváme je pomocí nejnovějších technologií. Oproti standardu českého trhu v tloušťce materiálu 5 mm děláme naše bazény 8 mm silné.

Odpočívat a sledovat dění na zahradě můžete také pod naší bioklimatickou pergolou, která je celá pochozí a dokážeme vám ji vyrobit na libovolný rozměr. Díky bioklimatice Vám i v parných dnech bude pod pergolou příjemně a na terase budete rádi trávit čas do pozdních večerních hodin.  

DALLAS

A další výhody?

Naše patentované inovativní řešení bazénu s termokonstrukcí z vnější strany skeletu bazénu zjednoduší a zlevní stavbu bazénu a izoluje 2x lépe!

Tyto bazény také šetří vodou – nemusíte je vypouštět ani po skončení sezóny, nezbytné doplňování vody je tak pouze minimální. Údržba je po celý rok velmi snadná a ani zazimování není žádný problém.

Vlastní e-shop, profesionální záruční i pozáruční servis jsou samozřejmostí – 5 techniků v Moravskoslezském kraji. Pobočky ALBIXONU najdete po celé republice.

RELATED ARTICLES