Čtvrtek, 18 července, 2024

BRUTTart: Jedinečný večer módy a umění

Ostrava zažila 31. května 2024 jedinečnou akci BRUTTart, která se konala ve Vinárně v Dolní oblasti Vítkovic. Akce začala odpoledne a vrcholila módní přehlídkou v 18:00 hodin.

BRUTTart představil nové kolekce od designérů BAIGA, BertokDesign, MBKL a studentů textilních škol CLO.N a HELL.IX. Téma akce spojovalo nositelnou a nenositelnou módu s důrazem na kreativitu, udržitelnost a méně dostupné materiály.

Dekoraci prostoru zajistili Vestibul interiér, Serwanski products s epoxidovými stoly a závěsy od Andrey Čtvrtníčkové. Hlavní exhibicí byl SMEK pod vedením Jiřího Procházky, který vytvořil designovou stage a předvedl živé malování. Také Kabo Art Bohušíková prezentovala své abstraktní obrazy na oblečení.

„BRUTTart vznikl z naší touhy přinést do Ostravy něco nového a jiného,“ říká Denisa Bertóková. „Spojením sil jsme vytvořili akci, která překonala naše očekávání. Děkujeme všem, kteří nás podpořili a věřili v nás,“ dodává Karolína Liberdová.

Návštěvníci si užili chill zónu s originálními dekoracemi, pestrou nabídkou drinků a občerstvení. Notino se postaralo o make-up modelek a připravilo různá překvapení. Hudební doprovod zajistili DJ’s od Alliance of Music a ostravský DJ Srp, který vedl afterparty.

BRUTTart proběhne i příští rok a o všech novinkách vás budeme včas informovat. Děkujeme za skvělou akci, těšíme se na další!

Zdroj: redakce

Foto: BRUTTart

RELATED ARTICLES