Sobota, 22 června, 2024

Influenceři v boxerských rukavicích? Vyhlášení kategorie celebrit HELL Boxing Kings je venku a známe jejich jména

Jedinečná mezinárodní série boxerských utkání HELL Boxing Kings vyhlašuje novou kategorii! Do boxerského ringu pozvala známé tváře z desíti účastnických evropských zemí, včetně České republiky. O prestižní titul šampiona HELL Boxing Kings zabojují hned tři české internetové hvězdy. 

Soutěžící mají za sebou casting, ale hlavní část programu – série boxerských turnajů – je teprve čeká. O hlavní cenu v soutěži HELL Boxing Kings se utkají i známé české tváře, a to v nově vyhlášené kategorie celebrit. Mezi nimi je influencerka Denisa Valová, vítěz reality show Like House Jan „Jenis“ Svěcený, a bývalý moderátor CNN Prima News Immanuel Adenubi. Všichni tři jsou tak připraveni se utkat s talentovanými soupeři ze zahraničí a chopit se své šance na vítězství!

Zapojení známých tváří do boxerských turnajů v Česku ale není žádnou novinkou. Obdobný koncept se už ve světě i v tuzemsku několikrát uskutečnil a mezi fanoušky boxu jsou takové soutěže velmi populární. „Všichni vybraní influenceři jsou skvělými adepty pro účast v HELL Boxing Kings. Bojovým sportům se věnují i ve svém volném čase a opravdu poctivě trénují, takže věříme, že mají velkou šanci uspět. A to i díky podpoře fanoušků,“ říká za český tým HELL Boxing Kings Olina Vlčková, trade marketing manager společnosti HELL ENERGY CZ. 

Z internetu rovnou do ringu

První z oznámených českých celebrit HELL Boxing Kings je Denisa Valová, studentka stomatologie a vítězkyně slavné reality show Love Island v roce 2022. Na svých sociálních sítích obvykle sdílí zajímavosti ze svého osobního života, hodně mluví o zdravém životním stylu, módě a cestování. Na Instagramu je inspirací pro více než 105 tisíc lidí. „Sportu se věnuju už od mala. Dlouho jsem dělala sportovní gymnastiku a gymnastický aerobik, ve kterém jsem několikrát vyhrála titul mistryně ČR,“ vypráví Denisa. „Ve fitku trávím skoro každý den a miluju adrenalin. Proto mě bojové sporty opravdu lákají. Vždycky jsem chtěla vyzkoušet nějaký zápas, ať už v boxu nebo třeba MMA. Nebojím se výzev, a právě to chci ukázat lidem, kteří mě sledují. Do ringu rozhodně nejdu prohrát,“ dodává influencerka.

Mužskou část zastupují Jan Svěcený a Immanuel Adenubi. Jan, na internetu známý také pod pseudonymem „Jenis“, v současné době působí jako influencer a youtuber.  Proslavil se ale hlavně svou účastí v reality show Like House v roce 2021. Díky mnoha hlasům svých fanoušků v reality show zvítězil a odnesl si tak domu půl milionu korun. Nyní chce svůj úspěch zopakovat a otestovat své síly v ringu HELL Boxing Kings. „Zápasu se nemůžu dočkat. Vždycky jsem o účasti snil a teď se mi to konečně splní. Příprava je sice teprve v začátcích, ale sportu se věnuji odjakživa, takže se těším i na tu dřinu a učení se novým věcem. Navíc mám od sebe vysoká očekávání, protože neumím prohrávat. Proto dám do zápasu úplně všechno,“ říká influencer. 

Své boxerské dovednosti předvede divákům i populární fitness influencer Immanuel Adenubi. V minulosti si vyzkoušel i roli moderátora lifestylového pořadu Showtime na TV Prima. Zúčastnil se také soutěže Muž roku 2019, kde obsadil třetí místo. Na svém instagramovém profilu rád sdílí především fitness tipy a vtipná videa. Aktivní je také na Youtube i TikToku. „Tato výzva do mé sportovní kariéry přišla v pravou chvíli. Už dlouho jsem se chtěl věnovat nějakému bojovému sportu, ale kvůli povinnostem v televizi jsem k tomu neměl moc prostor. S boxem jsem tak začal až začátkem tohoto roku a úplně jsem mu propadl,“ vypráví Immanuel. „Zanedlouho jsem dostal nabídku k účasti v HELL Boxing Kings a hned jsem věděl, že je to příležitost, kterou si rozhodně nemůžu nechat ujít,“ dodává influencer. „Jsem zvědavý, jaké výzvy mi turnaj přinese, na jaká místa mě zavede a jaké oponenty přede mne postaví. Hodlám se poprat s čímkoli a zároveň ukázat, co v sobě mám.“

Různé motivace, stejný cíl

Účastníci sice ještě žádný z velkolepých boxerských turnajů HELL ENERGY neabsolvovali, přesto se přípravě pravidelně a poctivě věnují. Každý z nich se do soutěže přihlásil z jiných důvodů, jedno ale mají společné. Láká je případná výhra 100 000 dolarů a možnosti získat prestižní titul vítěze HELL Boxing Kings. „Věříme, že to bude opravdu velkolepá podívaná pro diváky a současně i jedinečná zkušenost pro všechny kandidáty. Držíme jim palce, ať vyhraje ten nejlepší!“, uzavírá Olina Vlčková za HELL ENERGY CZ.

Kdo z influencerů v zápasech uspěje, a jestli hlavní cena poputuje do České republiky, se fanoušci dozví už letos v červnu. Pětidenní kvalifikační turnaj se uskuteční v maďarské Diósgyőr Areně a bude možné jej sledovat v televizi i na online platformách. 

O turnaji 

HELL Boxing Kings je jedinečný boxerský turnaj, který se letos koná napříč desíti evropskými zeměmi. Soutěž s celkovou výhrou ve výši 1 milionu dolarů hledá ty nejlepší boxery ve čtyřech váhových kategoriích. Vítězové jednotlivých kategorií pak obdrží nejen mimořádnou finanční odměnu, ale získají možnost uzavřít kontrakt se společností HELL ENERGY, a stát se tak tváří známé značky. Turnaj HELL Boxing Kings tak otevírá dveře do světa profesionálního boxu všem bojovníkům, kteří mají potřebné schopnosti, ale dosud neměli možnost se prosadit. 

Vybrané uchazeče čekají v červnu vyřazovací zápasy a již v listopadu budou moci změřit své síly v živě přenášeném semifinále. Finále se pak uskuteční v prosinci 2024 v Maďarsku za účasti hvězdných hostů hlavní tváře HELL Boxing Kings, a devítinásobného mistra světa v boxu Roye Jonese Jr., hlavní tváře HELL Boxing Kings. Jednotlivé zápasy budou ke zhlédnutí na YouTube a sociálních sítích HELL Boxing Kings.

O společnosti HELL ENERGY 

Společnost HELL ENERGY založená v Maďarsku v roce 2006 je v současné době jednou z nejrychleji se rozvíjejících FMCG značek. Během pouhých čtyř let se stala lídrem na maďarském trhu a expandovala do dalších zemí světa, zejména v Evropě a Asii. Momentálně je dostupná na více než 60 trzích, v několika z nich je uznaným lídrem ve svém segmentu. Za úspěchem HELL ENERGY stojí vynikající kvalita, příznivá cena, široká dostupnost a prvotřídní marketingové aktivity. Společnost je jedinečným hráčem na poli výroby energetických nápojů a jako jediná na světě může říct, že je lídrem tohoto odvětví hned v několika zemích. Je rovněž vlastníkem ultramoderní plnírny a továrny na hliníkové nápojové plechovky, což jí dává bezkonkurenční celosvětovou strategickou pozici. 

Zdroj: TZ Hell Energy Drink

RELATED ARTICLES