Pátek, 12 dubna, 2024

Golf & Ski Resort Ostravice

Dnes Vám představíme unikátní areál pro firemní akce i volný čas v srdci krásného horského údolí mezi dominantními vrcholy Beskyd – Lysou horou a Smrkem.

Pro vaše firemní, společenské i soukromé akce.

Resort je ideálním místem pro uspořádání všech typů akcí – na čerstvém horském vzduchu s komfortním ubytováním, výbornou gastronomií, wellness službami a zajímavými sportovními zážitky. 

KONFERENCE

K dispozici jsou tyto prostory:

  • Konferenční sál s kapacitou až 60 osob
  • Zasedací místnost s kapacitou 10 osob
  • Restaurace se 2 oddělenými prostory (80 a 46 míst) a terasou

Pro konference zajistíme vše potřebné: ubytování, špičkovou gastronomii, technické vybavení, kopírování, skenování a tisk, technickou a administrativní asistenci, přestavbu sálů během akce, hostesky, catering, coffee break a nealkoholické nápoje dle Vašeho požadavku po celou dobu konference apod.

Můžete využít i bohatý doprovodný program: wellness, masáže, well-being programy, golfovou akademii, cyklostezky, osvětlený běžecký areál, vyjížďky na koni a další.

Veškeré akce vám rádi zajistíme na klíč. Práci přenechejte nám a vy si v klidu a komfortu užijte pobyt u nás – ať už pracujete, nebo odpočíváte. 

HOTEL

Ubytování poskytujeme v sedmi samostatných hotelových domech, které jsou součástí rozsáhlého golfového komplexu (kapacita 36 pokojů, 72 lůžek). 

Návštěvníci oceňují pohodovou atmosféru nenuceného luxusu hotelu, fascinující výhledy na oceněné golfové hřiště a beskydské vrcholy či údolí, i kvalitní oddych od rušných velkoměst. Přijďte načerpat energii a odpočinout si s přáteli či rodinou. Spojte ubytování s elegantním sportem – v létě golf, v zimě lyže.

Nově nabízíme možnost využití nabíjecích stanic pro elektromobily s kapacitou pro čtyři vozy.

RESTAURANT

V Restauraci Golf Ostravice si vychutnáte vynikající kuchyni mísící fantazii s tradicí. Jídlo si u nás můžete užít na několika různých místech:

Hlavní restaurace – poskytuje dokonalé propojení krás okolní krajiny s gastronomickým zážitkem. Nabízíme stálé a denní menu i catering pro vaše akce. Můžete si vychutnat také naše jedinečné degustační pětichodové menu doprovázené lahodnými evropskými víny.

Galerie – upoutá vás nezapomenutelný výhled na golfové hřiště v pozadí s Lysou horou. V tomto patře se rovněž nachází prostory konferenčních salónků, proto je ideálním místem pro firemní či společenské akce.

Venkovní terasy – neformální místo, ideální pro rodiny a posezení s přáteli. Rodiče s dětmi mohou strávit příjemné chvilky na dětském hřišti.

Zde si můžete užít i svatby, narozeninové oslavy, řízené degustace vín, grilování na terasách, oslavu Valentýna či dětský maškarní bál.

WELLNESS

K dispozici je: finská sauna, parní sauna, venkovní whirlpool až pro 7 osob, odpočinková zóna, masáže. Po většinu roku jsou kromě klasických k dispozici i thajské masáže – příliv nové energie a prevence proti nemocem. Masáže si mohou dopřát jak hoteloví hosté, tak i široká veřejnost.

Využijte bezkonkurenční kombinace služeb v našich zvýhodněných pobytových balíčcích. 

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ

Chloubou našeho areálu je také mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland. V resortu působí tři profesionální trenéři s dlouhodobou zkušeností a golfovými úspěchy, členové PGAC. 

LYŽOVÁNÍ

Během zimy u nás najdete hned několik tratí pro běžecké lyžování. Všechny jsou skvěle udržované a splňují ta nejpřísnější kritéria i pro mezinárodní běžecké závody. V areálu se nachází také půjčovna lyžařského vybavení.

Svými komplexními službami přinášíme našim klientům i množství výhod v hotelích a střediscích našeho provozovatele TMR, nejen v ČR, ale také na Slovensku, v Polsku a v Rakousku. 

Těšíme se na vás.

Své pobyty rezervujte přímo na našem webu, pro realizaci akcí kontaktujte:

Martina Tichavská

E: martina.tichavska@tmr.sk

T: +420 777 659 784

RELATED ARTICLES