Sobota, 22 června, 2024

Den otevřených dveří OZO Ostrava

OZO Ostrava Vás zve na tradiční den otevřených dveří, který se koná v sobotu 22. června od 9 do 16 hodin v areálu OZO Ostrava v Kunčicích (Frýdecká 680/444). Představí se vám první česká linka na třídění směsného komunálního odpadu, ale to zdaleka není vše z bohatého programu pro celou rodinu.

Na návštěvníky z řad široké veřejnosti z Ostravy a okolí čekají tradiční „popelářské atrakce“, ale i několik novinek. Kromě té hlavní – automatické třídicí linky směsného komunálního odpadu – bude jistě zajímavá i přehlídka nejnovějších svozových vozidel včetně dvou nových přírůstků do graffiti galerie OZO. Tvorbu jednoho z nich budou dokonce moci sledovat naživo. S výběrem nabídky svého zboží se představí i Reuse centrum Ostrava. Děti si přijdou na své při řadě her na téma třídění odpadu, ale odnesou si domů také řadu vlastnoručně vyrobených dárků. Spolu s rodiči si pak mohou změřit síly v OZO kvízech. I v nabídce OZO shopu se objeví žhavé novinky – kamion OZO a dětský kostým popeláře na karneval.

Kdo už někdy na Dni otevřených dveří byl, ví, že tato akce přináší vždy spoustu zábavy a poučení pro malé i velké návštěvníky.

Tak si ho letos nenechte ujít ani vy! 

Zdroj: ozoostrava.cz

RELATED ARTICLES