Čtvrtek, 13 června, 2024

Má cesta k udržitelnosti

Viktor Krahulec před pěti lety ukončil své studium na 1st International School of Ostrava mezinárodní maturitou IB Diploma Programme, která ho katapultovala na univerzitu v britském Mancheastru. Roční pracovní stáž v hlavní produkční kanceláři H&M ve Stockholmu mu převrátila život naruby a tak se ocitl se ve Freshlabels.  

Jak jste se dostal ke své vysněné pracovní pozici?

Pracuji jako nákupčí ve Freshlabels, předním českém online e-shopu zaměřujícím se na design, kvalitu a především udržitelnost. Má cesta do Freshlabels vedla přes studium na 1st International School of Ostrava a Manchester Fashion Institute, obor Fashion Business and Management. 

Jakou je Vám to povedlo? 

1st International School of Ostrava mi dala především schopnost kritického myšlení a schopnost řešení problémů vlastní cestou. A taky mi dala sebevědomí k tomu  nebát se přemýšlet nad výzvami vlastním způsobem a věřit v proces, který vyhodnotím jako nejlepší. 1st International School of Ostrava je unikátní v tom, že studentům nepředává informace, ale nástroje k tomu si je sám získat, roztřídit a aplikovat. Zároveň je to škola, která studentům dává prostor k individualitě, seberealizaci a hlavně k úspěchu. 

Celý rozhovor si můžete přečíst v e-verzi magazínu POSITIV Business & Style 4/2022 ZDE.

RELATED ARTICLES