Sobota, 22 června, 2024

Nákupní konference eBF 2024: Více scén, nové inspirace a nezbytné znalosti pro budoucnost nákupu!

Do jubilejního 20. ročníku nákupní konference eBF 2024 zbývají necelé 2. týdny. Proč se zúčastnit? Půjde o zdaleka největší eBFko s 20 scénami! Počet specializovaných scén se od minulého ročníku opět zvedne. Napříč mnoha prezentacemi dojde na spojení firemního prostředí a veřejné sféry. Oba sektory se díky tomu mohou od sebe mnohé naučit, a proto na eBFku i letos vystoupí odborníci z obou světů. Jaké novinky si pro vás pořadatelé připravili?

Akce se blíží, tak nezapomeňte koupit lístky, dokud jsou!

Letošní novinkou je nová stage s názvem start-up nebo je pro vás připraveno „eBF Procurement město ve městě“ – unikátní prostředí, které propojí odborné přednášky a networking, ale také gastronomii, kulturu a relax hezky na jednom místě. Co vás čeká a jak bude vypadat?

 • Brána do města: Račte vstoupit speciální bránou, která vás nenechá na pochybách, že zažijete něco výjimečného.
 • Blíže spolu: Velmi speciální místo pro inspirativní setkání. Tenhle až pohádkový prostor ve vás určitě zanechá silný dojem.
 • Umělecká zóna: Tady vás čekají speciální baskingová vystoupení, která vám vždy zvednou náladu a zpestří den.
 • Gastro zóna: Připravte se na kulinářský ráj. Naše gastro zóna nabídne výběr delikates, po kterých se budete olizovat ještě doma. Pochoutkové kávičky, dezerty a další výběrové speciality… všechno bude!
 • Relax zóna: Po odborných přednáškách a workshopech si zasloužíte pořádný relax, pohodové povídání s oborovými kolegy a kamarády.

Příklad scén festivalu eBF 2024

Na své si přijdou všichni z procurementu, ale také ti, koho lákají ekonomická témata a technologické novinky. Tady je malá ochutnávka letošního programu:

Stage Lidé

Protože lidé jsou klíčovým prvkem úspěchu pro jakoukoliv organizaci a firmu. Rozebereme témata věnovaná týmům, ženám v nákupu a zaposloucháme se do silných příběhů úspěšných žen.

Start-up stage

Úplně nová stage s tématy o řízení financí i logistiky, detekci rizik nebo automatizaci a efektivním vyhledávání dodavatelů. Start-upy neúnavně přinášejí revoluční novinky! Uvidíte inovace, které zjednoduší váš nákupní proces a nakopnou výsledky vašeho oddělení i celé firmy.

AI stage

Samostatná stage o umělé inteligenci. Přednášející experti vám vysvětlí základní principy AI, podělí se s vámi o případové studie s konkrétními výsledky a také vám předvedou, jak s nejpopulárnějšími nástroji pracovat.

Umělá inteligence dávno není jen hudbou budoucnosti. Je to každodenní realita v pracovních postupech mnoha firem. Na eBF se dozvíte, jak ji efektivně integrovat a využít ve svůj prospěch

Stage Ekonomika a nákup 

Ukáže vám (ne)výhody centralizace i decentralizace nákupu včetně praktických příkladů i výhled na nové trhy z pohledu bývalého guvernéra ČNB Miroslava Singera.

Evropské inspirace 

Zařadila se díky velkém úspěchu vůbec prvního festivalu eBF, který rozjel franšízu ve Varšavě. Díky této scéně získáte ještě více praktických informací ze zahraničních trhů procurementu. Můžete se těšit na inspirativní setkání s experty z renomovaných firem, které mají, a kvůli vlastnímu byznysu nutně musí mít, nákup na špičkové úrovni jako:

 • Orange
 • Asahi
 • mBank
 • Allegro
 • Tauron
 • PORR a mnoho dalších.

Spolu s nimi prozkoumáme trendy a digitální transformaci v procurementu, najdeme nové přístupy k práci s dodavateli a globálně se zamyslíme nad budoucností nákupu.

Strategie & řízení rizik

Správný risk management je klíčovým faktorem k úspěchu v dnešním dynamickém prostředí. Na naší konferenci zjistíte, jak se připravit na ekonomické a geopolitické výzvy tak, abyste zůstali v klidu i v pěkně rozbouřených vodách.

ESG/Udržitelnost

Environmentální, sociální a správní aspekty budou brzy klíčové pro všechny firmy. Na eBFku zjistíte, jak se s nimi úspěšně vypořádat. 

Případové studie

Na festivalu se objeví případové studie z klíčových oblastí (nejen) procurementu a proběhnou praktické workshopy. Obojí vám poskytne cenné poznatky pro vás i vaše oddělení. Sdílení obrovského množství praktických zkušeností. 

„Chyby v nákupu“

Aneb učme se i z chyb ostatních, všichni je děláme. Na eBFku se slaví úspěchy, ale také se z nich lze poučit. Přijeďte a zjistíte, čemu se v nákupním procesu vyhnout a zvyšte své šance na jeho hladký průběh.

Chci si koupit vstupenku, protože čím dřív objednáte, tím víc ušetříte.

Zdroj: facebookový profil EBF: e-Procurement & e-Sourcing festival

RELATED ARTICLES