Čtvrtek, 8 června, 2023

Konference Koučink v praxi: Návrat k sobě

9. ročník konference je tady. V poslední době se nám svět mění před očima. Procházíme náročnými změnami, které jen těžko dokážeme ovlivnit. Vše, co se děje kolem nás, vyvolává také změny v našem nejbližším okolí – doma, v pracovním prostředí i mezi přáteli, jednoduše v celém našem každodenním životě. Co s tím? Přinášíme Vám rozhovor s Kristýnou Pochvalitovou.

Paní Pochvalitová, o čem bude konference Koučink v praxi a na co se můžeme těšit?

Letošní devátý ročník konference má podtitul Návrat k sobě. Myslím si, že vzhledem ke změnám, které nás provázejí na každém kroku a nejistotám současné doby je to podtitul více než vhodný.

Jeden z koučovacích principů říká, že všechny zdroje máme v sobě, jen na to občas zapomínáme. Každý z nás může být sám sobě největší oporou a pomocí a díky vnitřní síle může být oporou i pro své blízké, kolegy a další. Prostřednictvím konference si toto chceme připomenout a ukotvit.

Na účastníky čeká spousta zajímavých hostů, kteří připravili své příspěvky v souladu s tématem Návrat k sobě. Těšíme se na dva dny plné inspirace, zajímavých setkání, dobrého jídla a přátelské atmosféry.

Jak vybíráte řečníky pro tuto akci?

Vždy je pro nás důležité, aby řečníci „ladili“ s tématem a byli s ním ztotožněni. Zároveň hledáme lidi, kteří mohou být inspirací jak pro profesionální kouče, tak pro lidi z firemního světa nebo veřejnost z libovolné oblasti. Program konference se krom zajímavých přednášek skládá také z interaktivních workshopů, kde si mohou účastníci vyzkoušet různé techniky v praxi nebo diskutovat nad nevšedními tématy z oblasti osobnostního rozvoje.

Pokud by se chtěli naši čtenáři přihlásit nebo získat více informací, kam se mohou obrátit?

Veškeré informace najdete na webu: https://www.koucinkvpraxi.cz/. Informace o přednášejících, nákup vstupenek i něco málo z historie konference.

Budu moc ráda, pokud se na konferenci přijdete nechat inspirovat a těším se na společné setkání.

Zdroj: Mgr. Kristýna Pochvalitová,

vedoucí přípravného konferenčního týmu

RELATED ARTICLES