Sobota, 22 června, 2024

HRko 2022: Tomáš Vala – Engagement v praxi očima CEO

Tomáš Vala je generálním ředitelem české rodinné firmy SIKO. Firmu převzal po své mamince, aby spolu se sourozenci přetvořili společnost ve významného hráče segmentu vybavení koupelen a domácností. Pod jeho vedením firma úspěšně expandovala i do oblasti e-commerce. SIKO a Tomáš především je pověstný svým velmi dobrým přístupem k zaměstnancům a podněcováním zaměstnaneckých inovací. Jak konkrétně se dozvíte na HRko 2022.

Engagement v praxi očima CEO

Tomáš Vala je generálním ředitelem české rodinné firmy SIKO. Firmu převzal po své mamince před 7-mi lety a nasměroval ji směrem k e-commerce a mezinárodní expanzi. SIKO a Tomáš především je pověstný svým mimořádným přístupem ke spolupracovníkům a netradičními metodami engagementu. Jak konkrétně se dozvíte na HRko 2022.

O případovce

Od Tomáše nečekejte klasickou prezentaci či „slideshow“. Za to na HRko přiveze svůj iPad plný praktických ukázek toho, jak v SIKO vypadá otevřená firemní kultura. Od vrcholového managementu až po skladníky nebo lidi z poboček. Naživo vám ukáže, jaké aplikace ve firmě používají pro to, aby třeba prodavač z Prievidze měl možnost ovlivnit to, co se děje na centrále v Čimelicích.

“Máme denně Aktuality, využíváme TEAMS komunikaci přes kanály, máme anonymní Ankety (včetně nepříjemných příspěvků, které tam záměrně necháme a odpovíme), máme hromadné TEAMS se spuštěným anonymním Slidem. Jezdím osobně po pobočkách, nabízím oběd ve dvou s kýmkoliv v naší firemní jídelně,” doplňuje Tomáš Vala ke své případovce na Solitea Vema hlavní stage na HRko 2022.

Pokud Vás zajímá tento řečník nebo jakýkoliv další, vstupenky na konferenci HRko si můžete stále zakoupit ZDE.

Zdroj: hrko.cz

RELATED ARTICLES