Pondělí, 24 června, 2024

Na co se zaměříš, to žiješ

Hledat dohodu, být zodpovědný a vytrvalý, nebát se změny, méně mluvit, více jednat. To vše vystihuje pracovní i osobní život Dagmar Diatkové, partnerky a investiční specialistky společnosti Finest Invest a.s. Kdy začala podnikat v oblasti financí, jaká byla její původní profese, to vše se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Jste finanční poradce a zároveň partner ve společnosti Finest Invest a.s. Jak jste se k této práci dostala?

V oblasti financí se pohybuji 18.rokem. Začínala jsem coby lektorka a manažerka obchodní sítě v ZFP akademii, poté jsem své manažerské a obchodní dovednosti rozvíjela v rámci Swiss Life Select Česká republika, kde jsem také 4 roky vedla pobočku v Rožnově pod Radhoštěm. Před 3 lety jsem dostala nabídku spolupracovat s Finest Invest a.s. a jelikož jsem osobně znala oba ředitele a chtěla se více zaměřit na oblast investic, rozhodla jsem se tuto nabídku přijmout a stala se součástí Finest týmu.

Staráte se svým klientům o finance se zaměřením na oblast investic, hypoték a pojištění. Jaká klientela využívá Vašich služeb?

80% mého klientského portfolia tvoří klienti, kterým spravuji majetek v řádech milionů. Jsou to majitelé firem, manažeři, lékaři, živnostníci, úspěšní lidé z různých oborů. S řadou z nich spolupracuji od začátku mé činnosti a za tu dobu se nám podařilo vytvořit si velmi přátelské vztahy.

Celý rozhovor si můžete přečíst v magazínu POSITIV Business & Style 4/2021.

RELATED ARTICLES