Středa, 24 dubna, 2024

Startup Show – nápady v plném květu!

Znáte ten okamžik, když vložíte semínko do půdy a čekáte, až vyklíčí? To napětí a očekávání, jestli z toho něco vzejde. V říjnu jsme 10 nadějných “semínek” vybrali do program Green Light, 4 měsíce poctivě zalévali a pečovali, stříhali uschlé výhonky… a teď je čas vám ukázat, jakou nám vykvetly do krásy! 

Už 4. dubna se bude konat akce Green Light Startup Show, a máte se opět na co těšit! Připravte se na přednášky inspirativních osobností byznysového světa, např. Jana Hanuše, krizového manažera, který působil v Mall group nebo skupině PPF nebo Filipa Fingla z Dáme jídlo. Součástí akce budou také diskuze u kulatých stolů, veletrh startupů nebo InveStore. O podnikání promluví také Darina Ermisová z Dara bags. 

Nebudete připraveni ani o vystoupení TOP 5 projektů z letošního Green Light Akcelerátoru. Prezentovat před vámi budou projekty, které svůj nápad převedly do reality. A vy budete mít šanci sledovat jejich postup a začátek podnikatelské cesty. Budou také bojovat o přízeň investorů a peníze na rozjezd svého byznysu. 

Kromě toho na vás čeká networking u dobrého kafe a občerstvení, kde bude příležitost navázat cenné kontakty napříč odvětvími. Ale hlavně si to přijďte s námi užít! 

Tak neváhejte, zapište si datum 4. 4. do svých kalendářů a přijďte do auly VŠB-TUO. Slibujeme, že to bude podívaná, která vás nejen pobaví, ale zcela jistě vás obohatí! Registrujte se ještě dnes!Podrobné informace o programu a registrace najdete na https://startupshow.vsb.cz

Zdroj: TZ Green Light Startup Show

RELATED ARTICLES