Čtvrtek, 8 června, 2023

Pomozte tvořit budoucnost města, vyplňte dotazník BRIDGING THE GAP – vize města Bruntálu 2070

Milí bruntálští občané, ve spolupráci se světoznámým architektem Herbertem Dreiseitlem je připravována studie BRIDGING THE GAP – vize města Bruntálu 2070, která nastíní směry rozvoje našeho města pro příští půlstoletí. Zapojte se do přípravy také vy.

Bruntál je město, které má jedinečný potenciál. Cílem vedení města je co nejvíce jej využívat a navíc naplánovat další rozvoj města na nejméně 50 let dopředu.

Byl proto osloven světoznámý architekt, profesor, člen Harvard GSD Loeb Fellow, člen Center of Liveable Cities v Singapuru Herbert Dreiseitl, se kterým spolupracují renomovaní architekti Zuzana Ambrožová a Přemysl Kokeš.

Aby tvůrčí tým poznal nejen město, ale také lidi v Bruntále, jejich názory a postoje, sestavil tento dotazník, který by měl pravdivě odpovědět na otázky ohledně užívání města a potřeb jeho obyvatel.

Budeme vám velmi vděčni za vyplnění, které zabere jen pár minut. Dotazník můžete vyplnit zde:

Vyplnit dotazníkqr

Dotazník bude možné vyplnit do 4. září 2022. Současně prosíme o maximální sdílení a přeposílání dotazníku blízkým, známým či kolegům, aby se do něj zapojil co největší počet občanů – a aby výsledná informace byla co nejkvalitnější.

Zdroj: mubruntal.cz

RELATED ARTICLES